Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, h a jóképű ismerőseim mind állítják, h a nők közel nem olyan hűségesek, mint ahogy vallják magukról?

Figyelt kérdés
Szerintük bármelyik kapható egy kis kalandra, csak diszkrétnek kell lenni, szal óvatosan közeledni, nem mások előtt.

2012. szept. 20. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ez pontosan így van ...
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy részük sajnos..
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
részben igaz.amelyik benne ül a jóban és egyszer már megégette magát korábban egy ilyen eset miatt azt soha nem veszed rá semmilyen kalandra.viszont a nők is a majmoktól származnak,így bennük is él a majomkíváncsiság mint mindenkiben,csak tudni kell felkelteni az érdeklődésüket.
2012. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel a legtöbb mai kapcsolat alapja az, hogy nincs jobb, és csak ne legyek már egyedül, vagy a pénz, így nem alakul ki a szerelem sem. Ezért igen, ez az esetek nagy részében igaz. Én is rengeteg olyan lánnyal voltam, akinek volt barátja...
2012. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

talán igazuk van talán nem.


Vannak nők akik valóban kaphatóak de vannak akik nem, akik csak bizonyos idő után.

a hűség megint ilyen vannak akik hűségesek és vannak akik nem.


Lehet hogy az első 5 nő akinél probálkozol annál mind összejöhet elsőre a dolog de lehet h utána a következő 5 nő elküld a pics@ba.

2012. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezért nincs komoly kapcsolatom, hogy esélyt se adjak arra, hogy a szemembe hazudjon az a nő, akiben én elvileg megbízom. Én magam nem lennék hajlandó megcsalni a nőt, de ezt nem tudhatom, nem próbáltam.


Ezért inkább kötelezettség nélküli kapcsolataim voltak, és a partnernők minimum kétharmadnak férje vagy pasija volt.


Nem hibáztatom őket.

2012. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lifeishard ***** válasza:
A totál szerelmes nőt nem lehet elcsábítani (legalábbis qrva nehéz). Amúgy én is azzal értek egyet, hogy sokan csak azért vannak együtt valakivel, hogy ne legyenek egyedül. Ilyen "kapcsolatban" simán félrelépnek a nők.
2012. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 forgital válasza:
Ez bizony így van! Ha bármelyik nem is, de nagyon nagy százalékuk tuti vihető!
2013. jan. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!