Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok és holnap randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok és holnap randim van, mi a szöszt csináljak?

Figyelt kérdés
Egész héten ezt vártam és nagyon nem akarom lemondani...Hogyan javítsak az állapotomon?Lázas nem vagyok,a torkom fáj meg náthás kezdek lenni.

2012. szept. 20. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

halaszd el.betegen csak rosszul sülne el.

ha tetszel neki megérti

2012. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mit?

Vigyél sok pézsét.

2012. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne, ha lemondanád de te tudod...

tea,pihenés,gőzölés, ebben a helyzetben nem sok mindent tehetsz. Errefelé is már egy csomóan ilyen tünetekkel betegedtek le a napokban, nem hiszem hogy ők kevésbé vigyáztak volna

2012. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TOMAtm ***** válasza:
100%
nem gáz,csak így gicsid bedegen fura lezz a bezélgedés.
2012. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Igyál teát, egyél citromot mittomén? De sztem még betegen is menj el a randira. Hátha jó pont lesz a csajnál, hogy képes vagy betegen is elmenni, csak hogy vele légy.
2012. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne, ha meggyógyulnál.
2012. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem nem tartana vissza ez. Arra persze figyelnék, hogy ne fertőzzem meg. Még jó kis ürügy is lehetne egy második, "szipákolás" nélküli randihoz :D.


De ha megbeszéled vele, hogy egy héttel el kellene halasztani túlzott taknyosság miatt, az sem rossz ötlet, de ezt telefonon tedd meg, hívd fel, ne a faszbukon írj rá, mert lekoptatásnak érződhet.

2012. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Háh, ugyanígy vagyok, és most már elmegyek, ha bele is döglök.
2012. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz azoknak,akik arra válaszoltak,amit kérdeztem,és nem azt próbálták megmondani,hogyan ne menjek el a randira :) Talán egy kiadós alvás segít...:)
2012. szept. 20. 21:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Két napja hasonló tüneteim voltak,de nagyon folyt az orrom.Elmentem a patikába,ott ajánlották a wick forró vizes port.2x ittam belőle,és sokkal jobban lettem tőle!

5csomag van a dobozban,1090 forintba került!Tegnapelőtt még azt hittem,hogy le kell mondjam a szombati találkozót,de már nem.:)

Ajánlom Neked ezt a port.

2012. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!