Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rólam kérdezett valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rólam kérdezett valamit, akkor az az érdeklődés jele?

Figyelt kérdés

Az egyszerűség kedvéért:


A múltkor én tettem fel az alábbi kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


és az ott "szereplő" leányzóval lenne kapcsolatos ez a kérdésem is, ezért nem írok le megint mindent, amit ott leírtam. Ma megint a munkahelyén jártam, beszélgettem az egyik kolléganőjével, de a csaj is ott volt. Elhülyéskedtünk, aztán mondtam, hogy mennem kell melóba. Erre a csaj megkérdezte, hogy "Hol is dolgozol pontosan?". Ezt lehet-e érdeklődésnek venni, vagy "csak úgy" kérdezte? (Ja és mondtam neki, hogy utólag is boldog névnapot, mire meglepődve mondta, hogy "köszönöm, nagyon szépen köszönöm", kérdeztem, hogy "ugye mostanában volt", ő elmosolyodott, és azt válaszolta, hogy a nyolc napba még belefér.) Szóval lehetséges, hogy van benne valami kis érdeklődés? Bocs, ha hülyeségnek tűnik a kérdésem, csak nem nagyon szoktak érdeklődni irántam, és nem vagyok tisztában az ilyesmivel. Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 20. 21:05
1 2
 1/13 TOMAtm ***** válasza:
szerintem ez semmi,átlagos beszélgetés.ettől nem kéne bezsongani.ez mindennapos(másoknál)
2012. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
LOL
2012. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bezsongani? Hol olvastál te itt ilyet? Ha te valakitől kérdezel valami rá vonatkozó dolgot, akkor azt azért teszed, mert kíváncsi vagy rá, mert érdekel téged a másik (mint ember), nem?
2012. szept. 20. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez már sok. Sőt sokk!

Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Csinálj már végre valamit! Egy biztos: Nem vagy unszimpatikus neki. Ez már valami. De nem tudhatod van-e barátja, mennyire fontos neki, lecserélné-e rád. Ha nem lépsz semmit, csak magadban agyalsz, nem is fog történni semmi.

Szedd össze magad, álj elé és mondd el öszintén mit érzel. De se többet, se kevesebbet. Csak azt, hogy mennyire tetszik neked és szeretnéd közelebbről megismerni, ha lenne rá lehetőség. Aztán, ha nem tudod értékelni a kapott választ, keress meg priváton! Szívesen segítek. Csak azt ne várd, hogy helyetted elmegyek a nászéjszakádra is!

2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Alex, én azért nem merném egyértelműen leszögezni, hogy "úgy" is érdeklődik irántam. Általában az ilyen esetekben szoktam koppanni, mert kiderül, hogy félreértelmeztem egyet s mást. Érezni meg nem érzek iránta semmit, így nem is tudok neki bevallani semmit (tekintve hogy alig ismerem). Tetszik, de semmi több - eddig. Az esetleges "jeleket" pedig nem akarom túlértékelni, és nem szeretnék kombinálni. Barátja egyébként talán nincs, bár ebben nem vagyok biztos.
2012. szept. 20. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Erről beszélek!

Ha nem tetszene neked nem foglalkoznál vele folyamatosan. De valamiért nem tudsz szabadulni tőle!

Azt írtam, ne mondj többet, mint amit érzel. Azt, hogy tetszik neked és kész. Kérdezd meg egyszerűen, hogy lenne-e kedve jobban megismerkedni veled. A többi majd kialakul. Vagy nem. Ha nem, akkor nem. Nem kell ezt koppanásként, vagy kudarcként megélni. Csak az nyer, aki mer!

2012. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok ennyire egyértelműen nyomulni rá, jobb lenne, ha idővel esetleg önmagától döbbenne rá arra, hogy nem vagyok számára közömbös. Nekem ez így túl nyílt közeledés lenne, nem akarom a szemébe vágni, hogy "meg akarok ismerkedni veled", nehogy azt érezze, hogy már ennyivel is levett a lábamról. Jobb lenne, ha magától, észrevétlenül alakulna ki nála az esetleges vonzalom, tapasztalatom szerint az ilyen "meg akarlak ismerni" dolog nem túl kifizetődő. Amúgy ha sarkítva nézzük a dolgokat, akkor igazad van abban, hogy nem kellene kudarcként megélni az esetleges "visszautasítást", de nehéz elfogadni azt, ha szinte soha nincs sikerélményed, és mondjuk senki nem akar megismerkedni veled. Ilyen szempontból talán érthető, hogy én már annak is örülök, ha valaki rólam kérdez, vagy ha pozitívan viszonyul hozzám.
2012. szept. 21. 08:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj barátom, de ha ilyen körülményes vagy, nem csoda, ha soha nincs sikerélményed. Szerinted melyik lány szereti ezt a tesze-toszaságot? Vagy őszintén, nyíltan udvarolsz neki, vagy joggal hajt el a francba.

A sumákolást nagyon kevesen kedvelik.

2012. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, miért lenne sumákolás az, ha nem mondunk ki mindent, amit gondolunk. Ráadásul szerintem ha nem mondod valakinek azt, hogy "szeretnélek jobban megismerni stb.", akkor ő se fogja azt annyira nyomulásnak venni, mint ha "csak úgy" beszélgettek. Szerintem nem kell mindent kimondani, az esetleges beszélgetésekből szerintem ő úgyis fogja érezni, ha többet akarok, és reagálni is fog a lépéseimre. Nyilván te is kényszerhelyzetben éreznéd magad, ha valaki (akit alig ismersz) odaállna eléd, és azt mondaná, hogy "tetszel, meg akarlak ismerni". Szerintem így sokkal kínosabb beszélgetni, mint úgy, ha ez az egész "ártatlan" formát ölt, és a másik felet nem terheli az a tudat, hogy valaki "nyomul" rá. Másrészt úgy gondolom, a lánynak nem szabad azt éreznie, hogy ennyivel máris levett a lábamról. Miért kellene rögtön udvarolnom neki csak azért, mert szépen nézett rám, és szólt hozzám pár jó szót? Szerintem azt gondolná, hogy "ennek a srácnak már ennyi is elég volt, hogy belém zúgjon, biztosan könnyű lehet befolyásolni, és erélytelen alak lehet". Megpróbálom majd finoman feltérképezni a helyzetet, szimplán beszélgetni fogunk, ha ő is akarja, és kiderül majd, hogy érdeklem-e őt, és ha igen, akkor mennyire.
2012. szept. 21. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj gyermekem!

Kb. én is ilyen bamba gyerek voltam a Te korodban. Végigcsináltam azt amit Te. Állandóan ilyeneken filóztam, mint Te, és mit ad Isten? Soha nem volt sikerem a lányoknál. Pedig tetszettem nekik, éreztették is velem, de gondoltam, nem kell ajtóstól rontani a házba, majd a számba repül a sült galamb. Hát egy se repült bele. A rámenős srácok zsebelték be mind.

Aztán a végén rá kellett jönnöm, hogy nekem kell megváltoznom, mert a lányok azok nem fognak és a végén még szüzen halok meg.

A lányok többnyire imádják, ha körbe udvarolják őket, kedveskednek nekik. Ha elszalasztod az első adódó alkalmat, másik már biztos nem lesz. Le leszel írva, mert lesz más hódító lovag, aki kiüt a nyeregből.

Értsd már meg, hogy a lányok nem olyan bonyolultak, mint a lelkizős fajta fiúk. Hordozd a tenyereden őket és a tenyeredből fognak enni. Ha nem vagy képes rajongani értük és ezt határozottan éreztetni is velük, akkor bizony marad a Marok Marcsa...

2012. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!