Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha egy 15 éves lányra hajtanék úgy hogy én meg 22 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Ez a lány velünk szemben lakik és már kiskorom óta ismerem.

A szülei lehet hogy nem néznék jó szemmel ha hajtanék rá mert azért van köztünk jópár év.

Amikor még kisebbek voltunk, főleg a lány, akkor tetszettem neki azt tudom de azóta eltelt már vagy 5-6 év. Akkor még gyerek volt, most meg...


Csináltam a házukat a múlt hónapban és akkor beszélgettem vele. Ő egy kicsit visszahúzúdó típus, a nővérével többet beszéltem mint vele.


2012. szept. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyeld,itt mindenki azt fogja írni,nem gáz.Szerintem az.Egy kislány!! Szégyellnék vele megjelenni.Miért nem keresel idősebbet?
2012. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne.
2012. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha van nővére inkább rá hajts, már ha szabad. A 15 éves kis csitrivel meg ne foglalkozz, korban abszolút nem hozzád illő!!
2012. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gáááz meg víííz.. És talán villany is lenne!

Amúgy meg a lány apja szét fog csapni.. ennyi..

2012. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fú, én is 22 vagyok és sajnos rákényszerültem, hogy 14-16 éves lányoknál próbálkozzak, pontosabban ők kezdtek próbálkoni nálam és akkor jöttem rá, hogy mennyire vonzó vagyok egy 14 éves lány számáram, szemben egy 22 éves korombeli nő számára. Az oka pedig az, hogy nem vagyok férfias külsőre, így folyton megtalálnak buliban is a kiscsajok meg fb-n is. Én meg már úgy vagyok vele, hogy csoda, hogy kellek valakinek. Genetikai selejt vagyok és emiatt mindenki azt hiszik, hogy biztos egy gonosz pedofil vagyok. Higgyék azt nyugodtan, de annyit mondhatok, míg más kihaszálja a lányokat én szeretem őket...
2012. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!