Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más fiú is, aki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki ilyen változáson ment keresztül?

Figyelt kérdés

Középiskolás koromig félénk, csendes, visszahúzódó gátlásos fiú voltam, aki tisztában volt azzal, hogy ronda és ezért sem kezdeményezett sosem lányoknál. Aztán középiskola után már huszonévesen megtörtént az első nagy erőpróba, elkezdtem ismeretlen lányokat leszólítgatni, de igazi siker nem lett ezekből, többnyire van barátom szöveggel koptattak le, aki adott elérhetőséget annál sem éreztem semmi biztató jelet, hogy lenne érdemes tovább zaklatni a "szegény, ártatlan" lányokat, míg végül az egész csúcspont az volt, amikor szabályosan kigúnyolt egy lány és lerondázott, megalázott a barátnői és mások előtt is. Ekkor végleg visszaváltoztam ugyanolyna félénk, pesszimista, szomorú fiúvá, aki középsuliban voltam és nem is merek azóta sem kezdeményezni, igyekszem kerülni a lányokat, nehogy azt higgyék, hogy van képem őket bámulni, én a genetikai hulladék, az undorító szörnyszülött, hiszen rájuk csak a jó pasik nézhetnek.

Megkeseredett, lányokat gyűlölő, önző, szexmániás, perverz állat lettem, de igyekszem titkolni, mert szégyellem még családom előtt is. Egykor kedves, jó fiú voltam, aki boldog volt, ha láthatott egy szép, bájos lányt, mára már minden lányban csak a rosszat feltételezem, főleg a szépekről, de a csúnyák sem jobbak tapasztaltam, sajnos. Mindegyiknek a külső az elsődleges aztán a menő ruházat és a vagyon. Az érzelmek csak ezután jönnek. Ez az igazság, bár úgyis tagadják a lányok.

A legrosszabb, hogy még alkalmi szexre sincs esélyem ocsmány külsőm miatt. A prostizás nem olcsó és nem is éri meg egy nő sem, hogy több ezreket költsek rá én úgy gondolom. Bulikban vadászom a részeg, buta pitsákra, de eddig csak smárolásig jutottam, mert mindig részeg vagyok és azt sem tudom mit csinálok sokszor. Egykor az igaz szerelmet kerestem, a páromat, ma már odajutottam, hogy csak a szexet hajszolom, nem hiszek már a rendes, kedves, hűséges, jó kislányok léteznek mesében. Azért érdekes, hogy mennyit változtam néhány év alatt.


2012. szept. 20. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért hány éves vagy?
2012. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"aki keres, az talál"

csak te már nem azt keresed, amire vágysz :S

2012. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen változáson mentem keresztül, de ha Te is leírod az életed, akkor én is leírom az enyémet. Én mindig barát-zónás voltam, idén télen (nem tudom minek a hatására) elkezdtem változni. Elkezdtem konditerembe járni, amit isten tudja miért, de még mindig nagyon élvezek. Beszereztem egy-két új ruhát, amik JÓK. Belenézek a tükörbe, és egy olyan srác néz vissza, akin jó göncök vannak. Azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben.
2012. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan megéltem egy ilyen történetet. 19 évesen már nem nagyon bírtam a hormonjaimmal, egyszerűen muszáj volt, hogy megb@szhassak végre egy lányt. A rengeteg próbálkozás ellenére, sem jött össze egy barátnő. Ezért igénybe vettem egy prostituált szolgáltatásait. Nagyon jól éreztem magam, megnyugodtam, hogy végre voltam nővel, és hogy a prosti barátnő feelinget biztosított. A szüzesség fogalma sem nyomasztott tovább. Még ha fizettem is érte elmondhatom, hogy volt 2 kib@aszott jó óra az életemben, amikor jól éreztem magam egy lány társaságában. Utána teljesen megváltozott a véleményem a nőkről. Szinte csak tárgynak nézem őket és ennyi. Meg kell b@szni ami majd útba esik és továbblépni amíg az ember meg nem találja a megfelelőt. Ne agonizálj rajta ha van egy kis pénzed akkor menj el prostihoz, hidd el jót fog tenni. Hozzáteszem jól válaszd ki és hidd el az sem lesz egyszerű, felhívni, odamenni egy idegen helyre, ott még dugni is! Erőt vesz az emberen.


Ha kérdésed van a témával kapcsolatban nyugodtan írj! =)


20/F

2012. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megérdemled a sorsod a hozzáállásod miatt. A nők megérzik az önbizalomhiányt és a lelked mélyén burjánzó gyűlöletet, így nem csoda, hogy futnak előled. Ha az egész női nem ellened van, akkor talán nem lehet, hogy nem velük van a baj? Légy férfi, ne egy nyafogós pic*a!


Egy rendes, kedves, hűséges jó kislány félénk, csendes, visszahúzódó barátja.

2012. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 00:39


Úgy nem nehéz, ha jóképű, magas, izmos, pénzes gyerek vagy.

2012. szept. 21. 00:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, vékony és csóró, szóval ez nem jött be. Szedd össze magad. Komolyan. 5 év múlva szánakozva tekintesz majd vissza arra, aki most vagy. Ne tartsd fenn sokáig ezt az állapotot, mert csak ártasz vele amgadnak.
2012. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aztán ez vagy igaz, vagy nem.

Név, arc nélkül mindenki azt ír, amit akar.

2012. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Név, arc nélkül minek hazudnék?
2012. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés!


Miért vannak kamu kérdések és válaszok a gyakorin?

Volt egyszer, hogy itt a gyakorin osztotta nekem az észt a hülye gyerek, és kiderült, hogy az életben még nagyobb szarban van mint én.


De ő osztotta az észt, hogy miket kéne csinálom, hogyan.

2012. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!