Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít egy srácnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy srácnak ha többször csókolózik egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem jártunk, de akárhányszor találkoztunk mindig smároltunk. Én csak vele hónapokig, őt nem tudom. Csak az lenne a kérdés, hogy érzelmileg kialakulhattak benne is dolgok? Már hogy ragaszkodik hozzám, vagy szerelmes belém, vagy semmibe nem vesz?
2012. szept. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat számítana. Ehhez tudni kéne, hogy hány lánnyal kavart eddig. Ha már volt 20 barátnője akkor nem nagy szám neki gondolom.
2012. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra nem nyom sokat, ha nagyon nagyon jól csókol eszembe jut, de önmagában nem okoz érzéseket
2012. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de hogy csak 1 éjszakát akar vagy kapcsolatot azt sose tudni
2012. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem jo voltal neki mikor szuksege volt valamire, de ennel tobbre szerintem ne szamitsal.
2012. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!