Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most flört vagy nem flört?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most flört vagy nem flört? Mindezek alapján, amiket leírok, ezt kellene eldönteni. Én már nagyon sokszor félreértettem a nők felém irányuló jelzéseit, nem szeretném többször, ezért kérem a véleményeket.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kerültem egy új munkahelyre, ahol megismerkedtem egy már korábban is ott dolgozó hölggyel. Ő 30 éves, én 27. Viszonylag hamar elértük, hogy el tudjunk lazulni egymás társaságában, sokat viccelődünk egymással. De mostanában már mást is észreveszek. Például előfordult többször is, hogy egyáltalán nem a szexre akartam célozni a mondanivalómmal, ám ő mégis úgy értette, és ezen a síkon folyt tovább a beszélgetés. Egyik reggel úgy jött dolgozni, hogy csak úgy a kezembe nyomott egy tábla csokit. Több dokumentumot is átír, amit aláírni viszek neki, azt mondja, csak azért, hogy minél többször találkozzunk aznap. Végül legutóbb már, amikor az asztal fölé hajoltam mellette, akkor a hátsómra csapott (ő a nő, én a férfi!!!) kettőt, és mikor mondtam neki, hogy bezzeg én próbálnám meg ugyanezt csinálni akkor kapnék a pofámra, annyit mondott, hogy nem tudhatod. Segített nekem jegyet foglalni egy előadásra úgy, hogy nem is kértem. És mindig mosolyog rám, (bár igaz, én is rá) pénteken, amikor hazaindult, hosszan néztük egymást, ahogy elsétált mellettem.
2012. szept. 3. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már nagyon egyértelmű jelek, flörtöl veled.


23/N

2012. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján teljesen egyértelmű, hogy tetszel neki...ezek után most neked kell lépni:) Hívd el kávézni, v ilyesmi
2012. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt flört!Kérdezd meg hogy akar-e egy kávét inni munka előtt vagy után a reagálásából tutira rá jösz mit is akar
2012. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Azt elfelejtettem beleírni, hogy ő azért jóval magasabb beosztásban van, mint én, és hogy nagyjából egyforma testalkatúak vagyunk, ami úgy néz ki, hogy mindketten, 175 centi körül vagyunk, 1-2 centivel vagyok magasabb, és én vagyok 80 kiló, ő egy kicsivel kevesebb. Szóval igazából azt akarom kihozni ebből, hogy létezik ezek alapján is az, hogy tetszem neki, vagy csak szórakozik esetleg?

Egyáltalán, honnan lehet tudni azt, hogy nem csak a flört öröméért csinálja, amit csinál, hanem tényleg tetszhetek neki?

2012. szept. 3. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg hát! :)
2012. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aha, közben a harmadik válaszoló válaszolt is az utolsó kérdésemre, azt hiszem.
2012. szept. 3. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok ha elhívod kávézni abból úgyis megtudod hogy szivesen megy-e ha meg nem szivesen megy akkor csak játszik de amúgy se a súly se a magasság se a kor sőt még a beosztás se számít egy igazi kapcsolatnál (vagyis kezdetnél) =)
2012. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja, meg még egy momentum. Amikor a ő, a kolléganője meg én beszélgettünk egyszer hármasban, és arra terelődött a szó, hogy nincs barátnőm, akkor a kolléganője ránézett, egy kissé félve, de megkérdezte, hogy miért nincs, ő meg rám sem mert nézni. Arra gondoltam, ez is jelenthet valamit.

Szóval összeségében azt mondjátok, hogy ez tényleg flört, csak ki kéne derítenem, hogy mennyire gondolja komolyan, igaz?

2012. szept. 3. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Pontosan így van ahogy mondod! Sok sikert! Majd értesíts hogy mi lett.
2012. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota?
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!