Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen helyzetben adnátok még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, hogy van két fiú az egyik legyen Ákos, a másik pedig Ádám, és a lány neve legyen Anna.

Ákos, már másfél éve flörtöl Annával, néha célozgat, hogy "ha valamit akarsz, akkor mondjad!", megérinti a lány haját, a lány néha benyögi hagyjál amikor a srác pimasz vele, (de nem küldi el), de sokat vannak együtt szünetben, sokszor együtt csinálnak leckét, segítenek tanulni egymásnak.

Ádámnak több mint fél éve szerelmet vallott Anna, Ákos előtt. Erre Ádám nem reagált semmit, és ezért Anna Ákoshoz ment, hogy nem reagált semmit Ádám.

Ádám egy félénk srác, zárkózott, nem az a társalgós fajta.

Ádám nem válaszolt Annának, kicsit kerülte Ádám, Ádám soha nem szólt hozzá, nem is kérte ki tőle, nem beszélte meg Annával.

Ákos azóta is udvarol Annának.

Ha Ádám összeszedné magát (testileg és lelkileg), és kicsit nyíltabb lenne Anna adna neki mégegy esélyt? vagy inkább Ákost választaná, mert ő nyíltabb, kifejezi tetszését, jobban tud barátkozni.

Lányok?


2011. jún. 24. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ádámnál 15Ft maradt, Ákos elköltötte az összes zsebpénzét.

Annának nem értem mi köze van az egészhez.

2011. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy egyik sem lép természettudományos pályára.
2011. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hosszúlábú asszony válasza:
Az emberek hülyék. Azt szeretik aki beléjük rúg, és nem foglalkozik vele. Ádámot választaná.
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Ákos volt a gyilkos... Már a film elején is gyanús volt nekem...
2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

szerintem Ádám leszarja fejed, lehet félénk, de ha nem csinált eddig semmit, meg nem beszél Annával, akkor ennyi.

Ha meg Ákos így néha célozgat Annának, és Anna érez is valamit iránta akkor Hajrá !

2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem Ákos volt a gyilkos... Már a film elején is gyanús volt nekem..."


Egyértelmű, mivel neki már pénze sem maradt (lásd 1. komment), és Anna Ádámnak vallott szerelemet, holott Ákos is odáig van érte.

2011. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!