Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, adnátok még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, adnátok még egy esélyt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Utóbbi néhány hónapban nagyon értetlen voltam kedvesemmel és állandóan problémáztam, számonkértem apróságok miatt, amikről nem is tehetett. Voltak kibékülések. De nem változott semmi sem. Én voltam a hibás főként és bocsánatot kértem, mondtam, hogy beláttam a hibámat és változtatok. Nagyon szeretem. Azonban ő hajthatatlan, nagyon makacs nő és kimondta szépen-lassan hogy vége.

Mondta, hogy barátként tekint már rám. Azonban nem hajlandó beszélni velem, találkozni sem akar. Viszont váltig állítja, hogy én vagyok még mindig a legjobb barátja. Nem értem. Ti mit javasoltok? Nem szeretném elengedni, ő az igazi.


2010. ápr. 26. 18:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt? Szerintem adj neki egy kis időt, ne hívogasd és írogass neki, mert inkább ellenérzést váltasz ki belőle. Aztán szépen lassan hódítsd vissza. Küldj virágot, lehetőleg munkahelyre és nyíltan viselkedj úgy vele, ahogyan eddig kellett volna.
2010. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy éven belül nem adja be a derekát felejtős!Akkor bizony télleg kiábrándult belőled!
2010. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem békülnék... A felmelegített dolgokban nem látok sok jót. Ha már egyszer kimondtam hogy vége, akkor annyi.

Szerintem ne hívogasd, hagyd békén. Ha akar valamit akkor úgyis keresni fog. Lehet hogy csak egy kis időre van szüksége.

2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1,5 évig tartott, de félek elengedni, mert ha más karjaiban köt ki, azt én nem fogom kiheverni.

Az egyetlen baj, hogy nagyon makacs és semmit nem enged, mert hogy ez szerinte így logikus, nem illettünk össze meg stb.

Azonban érzem, hogy még szeret és nem tudom, hogy törjem meg ezt a kemény burkot.

2010. ápr. 26. 19:04
 5/12 A kérdező kommentje:

De miért van szüksége időre?

És ha személyesen meglátogatom az segíthet?

2010. ápr. 26. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:

SZerintem is hagyd békén.. majd máskor.

Azért kell neki idő mert egyenlőre dühös rád és teljesen elrontod az esélyeidet ha továb nyaggatod.

Várj kicsit mittomén 3-4 hét aztzán majd észreveszed, ha újra akarna valamit... stb..

2010. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De azt mondja, nem dühös és nem utál engem.
2010. ápr. 26. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamuzik.. akkor is hagy kicsit békén. De tetudod
2010. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem akar megbántani! de kvára nem akar látni téged, hagyd békén, mert csak rontasz a helyzeten!



21/l

2010. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem már nem szerelmes beléd:(...
2010. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!