Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy kollégám,akivel nagyon jóban vagyok,jóképűnek is tartottam mindig is,de mivel nagyon stabil párkapcsolatban van,sosem tudtam rá ˝úgy˝ tekinteni.A nyáron viszont bevallotta,hogy szerelmes belém,és eszeveszett udvarlásba kezdett,ami persze nekem nagyon jól esett,de nem viszonoztam a közeledést,mert gerinces vagyok.Viszont abban benne voltam,hogy egyszer-kétszer beüljünk valahová,amit a jóképességű kollégák azonnal kiforgattak.Imádom a munkahelyem és a munkatársaim nagy hányadát is,viszont van egy réteg,akikkel nem jövök ki mindig jól,ők úgy állítják be,mintha én gonosz vamp módjára megpróbálnám elragadni az úriembert a párjától,és azzal tömik a pasi fejét,hogy ne adja meg magát nekem,mert nem vagyok olyan értékes,mint a párkapcsolata.Nagyon sz*rul esik ez az egész,mert nem vagyok felszínes nő,csinosan öltözködöm,ami sokak szemét szúrja,és el vagyok mondva most minden büdös k*rvának,ami nagyon bánt.Mit tegyek?

2012. szept. 21. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy továbbra is olyan tisztelettudó, hogy nem folysz komoly kapcsolatba vele. Ő már párkapcsolatban van, ne szakítsd szét őket, még akaratlanul sem.
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos a kollégáid felé nagyon nehéz lesz a most kialakult képet megmásítani! (szinte lehetetlen, főleg egyedül)


Viszont a jóképűnek tartott kollégával még meg tudod beszélni, hogy miért nem engedtél a dolognak, mert benned is van tartás!


Én pont emiatt tartom magam ahhoz, hogy házi nyúlra nem lövünk, vagy is a munkahelyen nem csajozok.

2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne magyarázkodj senkinek, mert te tudod az igazságot. Inkább a pasit mocskolnák, mert neki van párja.
2012. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok ezzel.Tartsanak gonosznak-de én nem érzem hibásnak magam semmiért,mivel nem történt semmi.Van bennem egy olyan,hogy ha én egyáltalán szóba kerültem,mint lehetőség,akkor abban a kapcsolatban valami régen rossz.De ha vége lesz,annak is én leszek az oka...még rám is kenheti a csaj előtt...Mert mondja nekem is,hogy így meg úgy nem jó a kapcsolatuk,de hát ez pasiduma.Ha otthagyom a francban,még képes és elterjeszt rólam dolgokat,ha nem hagyom ott,akkor meg abból lesz baj.Már nem tudom,mit tegyek.Szép helyzet,kvalifikált,nekem való...Ki se tudok jönni belőle...
2012. szept. 21. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked csak annyi a dolgod, hogy semleges maradsz:) Szerintem ne menj sehovà a sràccal, nehogy még nagyobb botràny legyen belöle! Nekem is jol esik, ha valaki udvarol, de sosem talàlkozgatok, maximum ugy ha ott van pàrom is, és érzödik, hogy inkàbb pàromra koncentràlok:) A kollegàkat sz@rd le szerintem:)
2012. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!