Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell félnem? Kicsit duci vagyok.169cm,72 kg. A barátom kitalálta, h. menjünk el strandra, és nagyon félek, mert szégyellős vagyok fürdőruhában, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni az alakom miatt. Ti szégyellnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Légyszíves az otromba, gonosz válaszokra nem vagyok kiváncsi. Nem azt mondom, hogy ne írjátok le őszintén a véleményetek, csak ne olyan nyers stílusban.
2012. jún. 20. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy lemennék-e veled a strandra. Amúgy meg nem kell aggódni a 100 kg fölötti emberek olyan nyugodtan másznak a strandon, hogy ihaj.
2012. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szégyellne, akkor nem akarna veled strandra menni. Legyen önbizalmad!:) 20/L
2012. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha veled van még akkor nyilván nem szégyel,ha szégyelne akkor nem lenne veled ez tuti,tehát engedd magad el,bár tehetsz az alakodért ezt ne feledd,csak akarni kell.
2012. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem nincs miért aggódnod.Majdnem 170cm vagy,ami nálam nagyon magasnak számít,azon a 72kilógramm nagyon szépen el tud oszlani és szinte normáls/átlagos testalkatod is lehet. Persze alkat/egyénfüggő, milyen az alakod,de egy jó fazonú fürdőruci/bikini és egy strandkendő nagyon sokat tud dobni az emberen akárhány kiló is :)

2012. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyu, strandra bárki mehet, csak öltözz ízlésesen, fára mászni már nem mindenki...
2012. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok a kiló, akkor kezdenék el aggódni ha lennél 100 kg feletti és hófehér vagy és akármilyen fürdőruhát vennél fel virítanál.És ha le kap a nap akkor meg a vörösség elég kellemetlen, de ha már picit le vagy barnulva mindenhol akkor nem lesz gond. Ha kifekszel délelőtt 1 órát már az is eredményes barnulás.
2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mi miatt is aggódsz? Ő hívott el strandra, és nyilván tudja, hogy nézel ki, szóval nem valószínű, hogy zavarná. És igen, nálad sokkal rosszabbak tipegnek a strandokon büszkén...


De ha neked van bajod magaddal, akkor miért nem változtatsz?

2012. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát tény hogy egy kis formásodás rám férne. Fehér nem vagyok... Már elég barna vagyok. :)
2012. jún. 20. 11:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, ne félj!
2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nyugi igy tetszel neki ahogy vagy. Onbizalom. En biztos nem foglalkoznek vele ennyit. Amugy meg ha azt gondolja kicsit duci vagy akkor mi van. Par kilo plussz miatt nem fog elhagyni.
2012. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!