Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellemetlen helyzetbe hoztam ezzel a srácot?

Figyelt kérdés

A lényeg, mindig felhív. Néha úgy érzem ürüggyel. Ennek hangot is adtam. Oly módon, hogy azt monda, elhagyott valamit ezért éjjel felhívott. Majd azt mondta megvan. Én meg azt mondtam neki, el sem hagytad te azt.


Azóta nem hív fel, talán nem mer? Üzenetet írt, de csak szolidan. Felnőtt férfi a téma alanya.


2011. nov. 16. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha több tanuja is van a dolognak (ismerősök) akkor cikis helyzetbe hoztad, de szerintem az nem lehet "felnött" aki ilyen gyerekes hülyeségeket csinál...
2011. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem igen.


És megjegyezném, hogy Te vagy fiatal vagy, vagy elképesztően tapló. És erre várják a nők a fehér lovas, versszavaló szőke herceget. Megáll az ész.

2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem voltál tapló. Ha felnőtt férfi akkor nem mindig hülye ürügyeket keres a telefonálásra. Akkor álljon a sarkára, rosszul vagyok a besz.ari pasiktól.
2011. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neeeeem, dehogy, csak egymás között sms-ben. De én csak arra akartam utalni, hogy tudom, hogy játék és vevő vagyok rá.


Soha nem akarnám megbántani, imádom.


Akkor ezen megsértődhetett azért lett ilyen? Én csak vicceltem. :(

2011. nov. 16. 22:27
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Aki ilyen gyerekes hülyeséget csinál.... ezt rá érted? Vagy rám?


Én csak szerettem volna kiugratni úgymond a nyuszit a bokorból. Hogy átlátom ezeket és végre őszintén mondja már el, hogy mit érez. :)

2011. nov. 16. 22:29
 6/11 napietus ***** válasza:
52%
az lehet, hogy anyakönyv szerint felnőtt, de az meg biztos, hogy agyilag nem az. nem voltál tapló, az a tapló, aki éjszaka hülyeségekkel hívogat másokat. este 7 után nem hívok fel senkit a közvetlen családtagjaimon kívül, 8 után őket se, ha nem emberéletről van szó.
2011. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neki sikerült 3/4-es 11-kor. :)


Jól érzem szerintetek, hogy kamu volt? Nem létezik, hogy ember felhív ilyenkor, mert elhagyott egy kis bóvliságot. :)

2011. nov. 16. 22:48
 8/11 napietus ***** válasza:
biztos, hogy az volt, de elég szánalmas. legalább ne éjjel hívott volna, meg egyáltalán...hogy lehet egy pasi ilyen szinten gyáva?
2011. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem baj, megértem, mert rég küszködik velem. Gondolom, hallani akarta a hangom, de mást nem tudott kitalálni.


Szerintetek 100%, hogy kamuzott? Ja és reggel rámszólt, hogy megvan. :)

2011. nov. 16. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennek nem értem a logikáját.. Ha elhagy vmit,miért Téged hív? :D
2011. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!