Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életed legrosszabb és legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életed legrosszabb és legjobb csókját leírnád?

Figyelt kérdés
hogy milyen volt, miert volt jo es miert rossz. esetleg, hogy hany eves voltal, illetve hogy fiu vagy lany vagy-e. koszi!

2012. szept. 17. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
McHarapdálta a számat nagyon durván:S VÉREZTEM! ÉRTED? Rohantunk az ügyeletre steril MULLAPÉRT, meg MULLPÓLYÁÉRT. Ott elláttak, a paskócikát pedig kivágtam a véreres möszijőbe!!!! :(
2012. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
bele nyalt a lány az orromba -.-
2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
2-es, hogyhogy? el se tudom képzelni :D
2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

legrosszabb (18/L), nem testszett a szája, és valahogy inkább megundorodtam


legjobb tavalyelőtt, egy kollégám, huhh :D

2012. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

azt a huhh-t kifejtened bovebben? :D

az orrba nyalas tenyleg erdekes :D utana nyalt bele direkt, vagy veletlen a szad fole ment vagy mi ?: DD

2012. szept. 17. 20:32
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

huhh vagyok. :) igen, én is arra lennék kíváncsi. egyszer véletlenül én is csináltam ilyet, dem a nyelvemmel, csak az ajkaimmal az orra hegyét, a mai napig nem tudom, hogy gáz volt-e nagyon


ja, a huhh: nos, irtó jól csókolt, az első pillanatban olyan volt, mintha mindig is együtt jártunk volna, mintha egész életemben erre a csókra vártam volna....aztán kb. ennyiben ki is fulladt a kapcsolatunk.... :(

2012. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nyomta a fogait, csak azokat éreztem. Mintha egy cápával lennék, brrr. Semmi érzékiség nem volt benne.


A legjobb pedig az volt, hogy finoman szívogatjuk, harapdáljuk egymás ajkait, játszadozunk a másik nyelvével, közben simogatom az arcát, ő pedig a hajam.

2012. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Rajtam ült,és túl heves volt felfelé ment mert fülharapdálás is lett volna :D mindig így volt.de sikerült benyalni..

fuu még most is borzongok

2012. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem túl jól mert a fogszabályzója felsèrtette az ajkam
2012. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hűű akkor szerencsésnek mondhatom magam :D Nekem eddig csak jó volt :DD Igaz, eddig életemben 1 emberrel csókolóztam, mostani barátommal :) Az első kicsit "béna" volt, de nagyon jó :)) nem is tudok választani, hogy melyik volt a legjobb :D

18/L (ugyanennyi voltam akkor, kb. fél éve volt)

2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!