Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lesajnálni azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lesajnálni azért, mert nincs párom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sajnál le senki. Max. van aki azt hiszi hogy szarabb vagy mint ő. De az nem érdemel figyelmet.
2012. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a barátnőim ilyenek, folyton piszkálnak, hogy miért nem randizok, vagy neten társkeresőzzek, meg múltkor olyat is beköpött az egyik, hogy szerezzen e nekem pasit, mert nekem szegénykének milyen rossz lehet.idegesítő.
2012. szept. 22. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sz@rd le a sok köcsögöt! Ne foglalkozz velük, direkt éreztetni akarják, hogy rosszabb vagy náluk! Ha akarsz, lesz barátod, ennyi :)
2012. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ők sem igaz barátaid ezek szerint. Hallgass az előttem szólóra!
2012. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy igai barátok, mert jót akarnak neked és a te érzelmi világodban jelenik ez meg lesajnálásként...ilyenek a barátok, törődnek egymással, próbálják lökdösni, noszogatni, csak akkor a nem jó, ha ezt túl nyomulósan teszik

ha tényleg lesajnálás, akkor meg nem igazi barátok

melyik?

2012. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmondtam nekik nem egyszer, hogy nincs szükségem pasira. de mintha a falnak beszélnék.
2012. szept. 22. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted.Engem is mindig ba..tatnak ezzel.Csak én magasról sz.rok rájuk.Nem értem,mi közük hozzá,h van párod vagy nincs.Foglalkozzanak inkább saját magukkal.
2012. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj, én megértelek. Nekem pont tegnap szólt be egyik ismerősöm, hogy ennyi idősen már illendő lenne, hogy legyen valakim. Illendő... Nem is tudtam, hogy ennek is van protokollja.
2012. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!