Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok olyat h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok olyat h egyszerre 2-3 lánnyal beszélgettek fb-n v msn-en konferenciába?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb mint 2-esben, pláne h több csaj van ott egyszerre :D Mint a valóságba is jobb mint amikor csak 2-en vagyunk.
2012. szept. 22. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
a valóságban is jobb csak kettesben :)
2012. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neked mi a bajod?
2012. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jobban lehet szórakozni 2-3 lány társaságában, akár élőben akár neten :)
2012. szept. 22. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az ágyban szoktam egyszerre 2-3 lánnyal lenni. Az az igazi buli:DD
2012. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, jó vicc.. kár h ilyen nem létezik :P
2012. szept. 22. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:

álmában talán létezik.



Amúgy volt hogy volt ilyen beszélgetés, de mindegyik külön ablakban volt, szóval egymást nem látták. Csak fáradtság után kicsit megkavarodtam, és összekevertem hogy kinek mit mondtam, így leszoktam erről.

2012. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DD

Én betettem mindig őket egy ablakba, aztán ott vadultunk :D

2012. szept. 22. 13:36
 8/8 A kérdező kommentje:
ssx44 te jó fej lehetsz, már több válaszodnál is feltűnt :D
2012. szept. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!