Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar "nagyszájú" harcias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar "nagyszájú" harcias csajok, hogy viszonyulnak a cigány "nagyszájú" harcias csajokhoz? Ha valamiféle erőfelmérésre kerül a sor, akkor általában kik fognak győzni?

Figyelt kérdés

Ha két harcias csaj egymásnak esik, akár hajtépés, vagy csak egy szkander, vagy kötélhúzás, vagy bármiféle erő felmérés féleségen, akkor szerinted a magyar csajnak, vagy a cigány csajnak van több esélye?

Kire fogadnál?

(Ha átlagos csajokról beszélünk,és egy kor, és súlycsoportban lévőkről.)

Aki vett már részt, vagy hallott ilyesmit, az légyszi írja meg, hogy mi volt, ki kezdte, ki győzött. stb.



2012. szept. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a magyar csaj, azert mert gyorsabb az agyuk es taktikusabbak.
2012. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg mindketto primitiv ha ilyet csinal, s akkor a hova tartozas mar mindegy is az en szememben.
2012. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Uram Atyám! Biztos volt , hogy az első válasz ilyen lesz.
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Magyar, mert a okosabb és kifinomultabb (sajàt példa:))
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nagyon unatkozhatsz ha ilyen kérdéseket teszel fel...
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy verekedésben pont azon fog múlni h ki győz, hogy éppen magyar, cigány, amcsi vagy spanyol-e, ha a fizikai paraméterek egyformák. Ez sokkal inkább észjáráson, taktikán és verekedési stíluson múlik, nem pedig származáson. Az pedig h nagyszájú, nem jelenti azt, h neki is mer esni a másiknak. É már rengeteg olyannal találkoztam (magyarral és cigánnyal is egyaránt) akinek csak a szája volt nagy, és mikor azt mondtam hogy "Na jól van, gyere játsszuk le!" akkor mindkettő megfutamodott, pedig én sem vagyok egy nagydarab izomagyú állat :)
2012. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!