Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a családom nem fogadja el a barátomat?

Figyelt kérdés

Nem is ismerik, de már most nem szeretik.

A kora miatt...


2012. szept. 22. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2012. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez nemigen fog valtozni. Baratnom 16 evesen osszejotte gy 27 evessel, mar 5 eve jarnak, de a szulok meg mindig utaljak.
2012. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is ez volt,szerintem a barátodnak bizonyítania kell,segítsen sokat a ház körül...sokszor tuti megoldás.
2012. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 év a korkülönbség. Szeretjük egymást, de nem érti meg a családom...
2012. szept. 22. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Így nehéz bármit is tanácsolni.Légyszíves írd meg a te korodat,és a barátodét is!
2012. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? te 14 ő 30?
2012. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: A barátodat nem a családodnak kell szeretnie hanem neked, nekik meg bele kell törődniük abba, hogy te őt választottad, ha tetszik, ha nem. És nem kell velük törődni. Az én apám 12 év után szerette meg a sógoromat, addig nem, pedig soha semmi rosszat nem tett. Sok idő, ez tény, de mégis megszerette, ha meg nem tette volna, akkor meg ez van, attól még együtt maradtak volna.
2012. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!