Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vagytok ilyenek? Már tényleg összezavarodtam.

Figyelt kérdés
Van egy csomó fiú haverom, és nyáron sokat jártunk össze. Én voltam az egyetlen lány. Sokszor mentünk pl. strandra, ahol leültek, és bámulták a lányokat, hogy "húúúú milyen jó segge van!" Vagy be kellett ülni kávézóba, mert a pincérnő milyen jól néz ki. Én nem vagyok előítéletes ember, de ezeknek a lányoknak kb. 90 %-a volt ilyen agyonszolizott műkörmös idétlen csaj. És akkor mondják nekem hogy a lány ismerőseik többsége ribanc, de úgy lefeküdnének vele, mert olyan jó alakja van, meg minden. De hogy ezek sosem becsülik meg őket, és egy komoly kapcsolatot szeretnének. Én nem vagyok egy ilyen cicababa, nem mondanám, hogy világszép vagyok, de azért bűnronda sem. Néha kifestem magam, nem jellemző a vakolat az arcomon, és nem vagyok hülye sem, szóval szoktam tanulni az iskolában. Most akkor nekem így egyáltalán nincs is esélyem? Mert nem vagyok egy platinaszőke lány? Akkor meg miért sírtok, hogy nincs egy rendes barátnőtök sem, ha mindig az ilyenekre vágytok?
2012. szept. 22. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mikor komoly kapcsit akarnak majd, akkor utanad fognak rohanni meglasd.
2012. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Engem valahogy beskatulyáztak " friendzone-ba"
2012. szept. 22. 14:25
 3/17 anonim ***** válasza:
ha idősebbek lesznek akkor kellenek nekik az olyan lányok mint te,mert már megunták az ilyen platina babákat=)
2012. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Engem még egy "nem túl világszépe" lányka is képes elküldeni melegebb éghajlatra a külsőm miatt. Sosem bámultam/bámulom a nőket, mindig hozzám hasonlóak között keresgéltem komoly kapcsolatra, s lám, mégis csalódtam.
2012. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 VVMMvvmm ***** válasza:
0%

Igaz-igaz, mi férfiak ilyenek vagyunk.Miért?Mert ilyennek

születünk.

2012. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi baj van a külsőddel???
2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert ezek a lányok felpiszkálják a fiúk adrenalin szintjét, és ezért megmozdul a fejükben és a nadrágjukban valami. Azután jópofásodni kell a többi srác előtt és mutatni, hogy mekkora nagy bikák. Tisztában vannak azzal is, hogy ezektől a csajoktól hamarabb kapják meg a kielégülést, és mindig a könnyebb felé próbálkoznak. Azután csalódnak és sírnak, hogy nincs egy értékes jó csaj a környéken.
2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És észre sem veszik, hogy igenis tudnak bántók lenni, mert nem vagyok az a sértődékeny fajta, de mikor ülök közöttük, és már a 40. csajra mondják, hogy "na AZ csaj", akkor nagyon rosszul érzem magam. Nekem nem kell, hogy dicsérjenek, ne értsétek félre, de már unom, hogy sírnak arról, hogy nincs egy rendes lány sem.
2012. szept. 22. 14:30
 9/17 anonim ***** válasza:

sia én egy nagyon maganyos fijjú vagyok.NAgyon teCCCCEl nekem.

Járjunk nagyon jó lene....nagyon szereltelek....

25 eve szuz vaghydok en mszeretenek a janyok.



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
NEm igazán tudom mi a baj a külsőmmel, talán, hogy nem szeretek feltűnősködni. Szemüveges vagyok, de hordok kontaktlencsét is. Ja, és nincs 5 perc szünet a lábaim között.
2012. szept. 22. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!