Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges valódi szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges valódi szerelemre találni Interneten keresztül, vagy ez csak illúzió?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok?

2012. szept. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt és csak annyi volt az első lépés hogy myvipen bejelölt=)
2012. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit értesz ez alatt, hogy csak neten vagytok örökké, vagy találkoztok is?
2012. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
összeköltöztünk már régen=DDDD
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a barátommal végülis ott ismerkedtünk meg(facebook) de előtte is találkoztunk már mert osztálytársammal járt 1 hónapig. Aztán szakítottak, én lájkoltam egy állapotát és rámírt, találkoztunk vagy 2x és azóta is nagy a szerelem :) most lesz 1 év 5 hónap. Szóval igen! Hajrá keresgess facebookon(a randis oldalakat nem ajánlanám... ott perverzek vannak :D).
2012. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok már el hogy lehet a k. fb-on ismerkedni:D bejelölgettek random embereket,vagy mi a szösz?!!!!
2012. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Bejelölöd és azt írod: Sia nagyon cép a hajad nagyon cép a szemed és nagyon cép a sád..és nagyopn cejetlek ..ajakrom h jájunk nadon szeretném higy jájunk ...csuna vok nem szetelnek a lánok....... itvagy? itvagy? xdd


Erre úgy buknak a legjobb csajok mint az Armani vászon gatya mögül előkapott jó hosszú és vastag khm khm .

2012. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uristen utolso besirtam rajtad :-D


Igen mukodik.a netes ismerkedes, mondjuk tesom talalta meg elete szerelmet a parom.hu-n.


En a szemelyes ismerkedes hive vagyok,persze nem mondok.ellent a netes ismerkedesnek sem:-)


23/f

2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!