Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez részéről hülyülés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez részéről hülyülés vagy valódi flört?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 7végén voltam egy kiránduláson. 5 fiú, 5 lány. Nem igazán ismertem az ott lévőket, csak 3 srácot látásból és a lányokat. Ők egy összeszokott banda voltak, így próbáltam én is beilleszkedni. Az este túl jól sikerült pár embernek, iszogattak és ölelgették egymást, de ettől több nem volt. A társaságban volt egy srác, aki rendkívül helyes, kedves, bulizós. Szóval tipikusan az a srác, aki (szinte) minden lányt megkaphatna, ha akarna. Egyre többet beszéltünk és leginkább arról faggatott, hogy van-e barátom. Végül mindenki előtt elhívott randizni. A haverja nagyon elkezdett nevetni én teljesen zavarba voltam. Nem tartom magam szépnek, sőőt, és meglepődtem, hogy engem kérdezett. Másnap egy közösségi portálon is bejelölt..szerintetek ez most hülyülés vagy komolyan gondolja?

17/L

Köszönöm előre a válaszokat!



2012. jún. 10. 16:49
 1/4 Csegi89 ***** válasza:
Ebből nehéz megmondani. Kérdezz rá nála.
2012. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyül
2012. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg komolyan gondolja csak a barátja volt hülye/csontrészeg.


Sok sikert a randihoz!

2012. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha a legkomolyabb dolgokat foglaljuk vicces formába, hogy senki ne tudja meg, mennyire akarjuk-
2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!