Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Nagyon bonyolult a helyzet. Tapasztaltak válaszát várom!

Figyelt kérdés

Szóval, kezdeném azzal, hogy ő 15 éves, én 13 (holnap leszek 14).

Megesküdtem neki a családom életére, hogy örökre hűséges leszek hozzá, viszont most szakítani akarok vele. Hogy miért? Csupán nem bízom benne (mert a kapcsolatunk hazugsáokra épült miatta, mert voltak ilyen hülye rendőrségi ügyei is, amiben ártatlannak vallja magát), meg úgy alapból...nekem jobb pasi kell (nem feltéten a külsejére értem, hanem a viselkedésére).

Ami még bonyolítja a helyzetet, hogy neten ismerkedtünk, még nem taliztunk (sőt,még telefonálni se telefonáltunk, és szeptemberben az én városomba jár gimibe. Neten "esküdtem" meg az örök hűségre stb.

Próbáltam már vele szakítani, de mindig visszavág, hogy úgysem TUDOM megtenni, mert ott vannak az eskük...és megírta vagy 200x, hogy NEM TUDOK szakítani...akkor se, ha akarok.

HELP! MIT TEGYEK, ÉN SZAKÍTANI AKAROK VELE!!!

Elmondok pár ellenérvet az eskükkel kapcsolatban:

1. Szerintem egy kapcsolatban már rég rossz, ha esküdözni kell, mmeg az ő ötlete volt, és már nagyon bánom, hogy ezt megtettem, de akkor még szerettem.

2. 13 évesen szerintem még korai ez az esküdözés, nem lehet ilyen korban végleg lezárni a jövőnket.

3. Meg ugye az egész neten volt...

Tudom, hogy az egész borzalmasan röhejes, ezért is akarom az egészet elfelejteni, de félek, hogy nem sikerül lepattintanom a srácot... :(

A másik meg az légyszi ne röhögjetek), de ugye az esküszegés nem jár büntetéssel? Azért is akarom 14 éves korom előtt ezt megejteni, mert azt hiszem, 14 éves kortól büntethető az ember?! Bár, nem nagyon értek ehhez...vagy 18 éves kortól?! Na, és tudom, hogy komolytalan az egész, én tényleg nem értek ehhez, de ugye ez nem büntethető???

TUDOM, HOGY AZ EGÉSZ TÖRTÉNETEM RÖHEJES, ÉS ÉN IS ANNAK TALÁLOM, MAGAM SE TUDOM, HOGY MIÉRT ESKÜDTEM MEG NEKI, DE MEG AKAROK TŐLE SZABADULNI!!! ÚGY ÉRZEM, MINTHA FOLYTOGATNA, ÉS NEM BÍROK VELE SZAKÍTANI...AZ ESKÜK MIATT!!!!

MIT TEGYEK? (légyszi ne röhögjetek, meg ne szóljatok le, tudom, tudom, hogy az egész egy nagy röhej.... és tényleg az!!! de hasznos tanácsokat adjatok lágyszi!!)

Köszönöm% :)


2012. júl. 30. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez tényleg röhejes. SEMMI nem fog történni ha szakítasz vele. Lecsukni meg aztán végképp nem fognak. :D:D Mond meg a srácnak hogy véfe ennyi volt. Akik összeházasodnak és megesküsznek hogy jóban rosszban kitartanak egymás melett aztán elválnak azoknak sem lesz semmi baja. Csak jobb lesz az életük. ;)
2012. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most már egészen biztos vagyok benne, hogy ha gyerekem lesz, nem engedem internet közelébe...
2012. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

13 évesen mit akarsz? Bőven van még időd ezen gondolkozni, amit meg az a másik mond, azzal ne foglalkozz. Nem lehet úgy valakibe szerelmes lenni, hogy még életedbe nem láttad.

Attól hogy valamire meg esküdsz, attól nem vagy köteles azt be is tartani. Ez nem egy esküvő, ahol anyakönyvvezető előtt mondod ki az igent, és írod alá a nagy könyvet. Ne foglalkozz vele, hagy ott, és 3 év múlva kezdj újra ismerkedni.

2012. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szakíts vele.Ne félj semmitől:)
2012. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már azt hittem, az átkokban hiszel. Egy üres frázis nem büntetőjogi kategória.
2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm!
2012. aug. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!