Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mi alapján döntitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mi alapján döntitek el hogy egy fiú barát vagy lehet e több is? és ha barátként gondolsz rá akkor azon tud változtatni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már elkezdődik a csók aztán a szex,onnantól már nem úgy barát,hanem annál több.
2012. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha van rajta valami vonzó akármi lehet
2012. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

#2.

"van rajta valami" fejsd már ki bővebben.

2012. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tud férfiként viselkedni vagy nyámnyila.

Nálam ezen múlik.

És nálam a barátzónából nem lehet kijönni...

2012. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én vagy aszerint szoktam dönteni hogy be jön-e a srác ha nem az estem ,vegy nemtudom magam elképzelni mellete akkor barát.De ez mind a fiú viselkedésén is függ hogy mennyire foglakozik a lánnyal.Ha valaki nagyon figyelmes lehet barátságból szerelem is akár. :)
2012. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) de még nyugottan jöhetnek :)
2012. szept. 22. 22:56
 7/16 A kérdező kommentje:
és mi ként kerüljem el hogy a barát zónába száműzzenek ?
2012. szept. 22. 23:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de ha nem gond akkor én is válaszolok...

Sok pasi ott rontja el a dolgokat, hogy a kiszemelt nőt azzal akarja megszerezni, hogy barátkozik vele. Pedig ezt sose szabad... Így nem hiába kerülnek be a barátzónába amiből szerintem kb 1% az esélye, hogy valaha is kikerülsz.... Ha egy nőt barátként kezelsz akkor ő is úgy fog téged. Lehet sok nő most felmordul, de a kapcsolat elején nem szabad meghallgatni minden nyavajájukat. Távolságtartónak kell lenni, hogy ne mint barát hanem mint potenciális férfi nézzen rád. Legyél aranyos, kedves és miegymás, ha összejöttetek. Mert ahogy mindent elmondanak neked úgy mint egy barátnak többet ne várj...

2012. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi biztos jót mondasz jól hangzik :) de hogy kerüljem el a nyavalygásukat ? hogy ne halgassam meg őket ? ha elkezdi mondani mit mondjak neki ?
2012. szept. 22. 23:13
 10/16 Egy Srác Asszem ***** válasza:

mond neki azt flegmán hogy : Ne fárasszá' má a szarságaiddal arra vannak a barátnőid...

viccen kívül, próbáld kimutatni hogy te többet érzel mint barátság

2012. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!