Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az ha gyerekes vagyok? :\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha gyerekes vagyok? :\

Figyelt kérdés
sokszor vagyok gyerekes, úgy viselkedem mint egy 12-13 éves,álmodozom,és már mondták hogy túl gyerekes vagyok :\ próbálok megkomolyodni de nem megy :S szeretek mindent elviccelni,játszadozni mint egg gyerek :S 19/L
2012. szept. 23. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Most így nem mondtál sokat. A komoly nem viccelődős témákat, ha komolyan tudod venni, és a nem komolyakat meg elviccelődni az még nem gond.


Bár nem tudom hogy a gyerekesbe beletartozik-e nálad: "De én akarom azt! MOST! MOST!" kitörés.


Álmodozni mindenki szokott. Álmok nélkül elképzelések se lennének. :)

2012. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 29éves vagyok és gyerekes, viszont a komoly döntésekbe tudok felelősségteljesen viselkedni. Ha valaki gyerekes, és nem komolytalan, akkor nincs vele baj, csak a megfelelő partnert kell megtalálnod :)
2012. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 menta34 ***** válasza:
A viccelődés, poénkodás és még az álmodozás is teljesen rendben van és felnőtteknél is jó! A gyerekesség alatt ne ezt értsd, hanem, hogy mikor, min és hogyan viccelődsz, attól leszel felnőttebb ha ezt megérzed. Hülye példával, ha a szomszéd bácsi biceg az nem vicces, de ha én bicegek, akkor azon nekem lehet poénkodni:)
2012. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond,sőt..:)

Csak igen,a komoly dolgokban,döntésekben nem szabad gyerekesnek lenni.

2012. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van akinek baj és van akinek nem az. nekem most pl nem baj, de ha a barátod lennék, akkor már baj lenne, mert én ezt huzamosabb ideig nem tudom elviselni. viszont közben pedig becsülném azt, hogy amiről gyerekesen gondolkodsz azon nem stresszeled szét az agyad mint más. szexuális téren nem tudom.
2012. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök jó! :D Imádlak :D

20F

2012. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak gyerekes vagy és nem gyerekesen hülye addig nincs gond.
2012. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!