Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem barátnőmmel, és elmesélte hogy van egy fiú a sulijában aki tetszik neki, de engem szeret, azt mondta hogy lehet hogy megölelné, lehet adna az arcára egy puszit, de akkor is engem szeret, és én vagyok neki a nagy ő, nem akar tőle semmit, csak belegondolt miyílen lenne vele, de rájött hogy én kellek neki, és hogy ott vagyok neki én... Én sem tudom mit érzek, elhagyjam vagy ne hagyjam... Ő nem akar elhagyni, és nem fog megcsalni, mert én vagyok neki a minden... Vélemény???
2012. szept. 23. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már felmerült benned a kérdés,akkor ez a kapcsolat tuti nincsen rendben...


Van a sulijában egy fiú...Ó jaj,mindig így kezdődik...

2012. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
aha na persze.. v épp azt készíti elő h "lefeküdtem vele de csak szex volt nem jelentett semmit ne rakd ki a szűrömet" minden esetre érdekes de ennyiért szakítani picit túlzás lenne ha történik is vmi na majd akkor.
2012. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múkusgyilkos. Valahogy én is így érzem a dolgokat, frankón olyan mintha elmesélte volna, hogy megcsaltalak, de téged szeretlek... akkor véleményed szerint várjak még???
2012. szept. 23. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
én kidobnám mint macskát szarni...értelmesebben szakitanák vele ezt én nem tűrném el : )
2012. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inteligensen gondolt át a helyzetet. Lányok szeretnek fiúk társaságában lenni. Most ad neki 1 puszit, vagy átöleli. Ezzel mi a baj, ha nem lépi át a megcsalás határait?


Szerintem rövid pórázon akarod tartani a lányt. Nyugodtan lazíts azon a pórázon, és hagyd őt is élni.


Én alapból úgy viszunyolok hozzá a témához, hogy ha megakar csalni, akkor úgyis meg fog, ha nem akar, akkor nem fog. Nem tudsz ellene mit tenni.

2012. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem azt mondtam h megcsalt.

hanem picit olyan hatása van h előre bevédi magát ha esetleg nem bírni magával.

ettől még nem feltétlenül fog megcsalni.

uccsó: puszi / ölelés ezzel abszolúte semmi baj de h ezzel így kapásból elő áll + nem m1 h azért puszilgatja ölelgeti mert barátok v mert tetszik neki XD

gondolom vannak v 14-16 évesek -> nem picit gyakori váló ok h jaj az a fiú/lány jobban tetszik :D

2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálom átgondolni, és én is úgy vagyok vele, hogy ha menni akar úgyis megy, de azt állítja, hogy nem akar menni... Van benne valami azzal nem csinál semmit, nem lépi át a megcsalás határát, én is szoktam lányokat ölelgetni ,meg azért megnézem a szép lányokat... Lehet van benne valami, a rövid póráz nem jó... Csalódtam már sokat, lehet az a baj, és magaménak szerettném tudini, csak velem legyen senki mással... Nehéz ügy, lehet bennem van ahiba, de nem akakrom magamra terhelni a dolgokat...
2012. szept. 23. 11:13
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként és 21 vagyok és dolgozom. Ő 20 és még tanul...
2012. szept. 23. 11:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg amúgy nem az a megcsalós fajta, a normálsiabb lányokhoz artozik, nem fekszik fűvel fával, későn vesztette el... Szóval azon ritka lányok egyike aki nem k*rva...
2012. szept. 23. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy többet foglalkozz vele.
2012. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!