Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? *Próbáljam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? *Próbáljam vele megbeszélni a dolgokat? Vagy dobjam? Mit tegyek? Azt mondja, hogy én 'komoly' vagyok neki, mégsem úgy viselkedik. *

Figyelt kérdés

Nem szeretem már annyira a barátomat. És nem bízok meg benne. Állandóan más lányokat nézeget, hogy 'jó csaj' 'sunáznám'...ilyeneket mond. Az elején elviseltem de most már egy kicsit zavar...:S Valamint elég gyerekesen viselkedik. Fiatalabb nálam.

Valamint még a múltkor leszoptam, és utána elkezdett ujjazni, viszont előtte elment a fürdőbe, de ki tudja, lehet, hogy nem törölte meg/ mosta meg a kezét..(mert ugye ő is hozzáért az ondójához..) Amikor visszajött csak egyszerűen elkezdte, nem is tudtam mit szólni. Amúgy nem is volt hozzá kedvem. Félek egy kicsit. Próbáljam vele megbeszélni a dolgokat?Vagy dobjam? Mit tegyek? Azt mondja, hogy én 'komoly' vagyok neki, mégsem úgy viselkedik...

17/l


2011. aug. 17. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki, mint macskát szarni, idd le magad a sárgaföldig, majd másnap keress mást!
2011. aug. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem is... Ha nincs bizalom, akkor veszett az ügy. Ha meg nem is szereted, akkor főleg!
2011. aug. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem is dobd, csak kihasznál.
2011. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cartmenkid ***** válasza:
előzőekkel kell egyetértenem... csak szószerint szopatni akar téged, jobbat érdemelsz...
2011. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bizalom a kapcsolat alapja... ha ez nincs meg.. milyen jövöt gondolsz???
2011. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most nem mondod komolyan hogy te képes vagy leszopni ő meg csak megujjaz?


Ez a faszi úgy nem vesz téged semmibe mint a huzat!Nem szeret! Ez 100%!


Én legszívesebben megaláznám! De mivel te még kislány vagy, ezért inkább dobd ki, mond meg neki hogy beleszerettél egy jóképű aranyos srácba! És hagyd faképnél!

29N

2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát amúgy tényleg nincs bizalom. De nem félek kidobni, mert azért szeretem. És a múltkor amikor majdnem szakítottunk, elsírtam magam. Mondta azt is, hogy megbánta, hogy néha milyen bunkó velem... 2x leszoptam, de többet nem fogom. Ő meg nem nagyon akar engem kinyalni... Csak ujjazgat, és úgy őszintén, nem szeretem. :S És ezt tudja. Szeptembertől távolabb kerülünk egymástól. Más körökben leszünk, és csak hétvégéken találkozunk.
2011. aug. 22. 21:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: *De FÉLEK kidobni, mert azért....*
2011. aug. 22. 21:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és már a faszát is belém dugdosta, de nem élvezett belém, csak tágított. Mert szűz vagyok még... Tudomásom szerint nem lesz tőle bajom, mivel nem élvezett belém, meg csak egy egy pillanatra volt benn. De azért szarul esett..:'/
2011. aug. 22. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ostoba kis bige akarsz lenni? Dobd ki! Találsz jobbat.
2016. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!