Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek? Nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és nem más kérdése:

Hogyan közelítsek? Nem tudom, hogy fog reagálni.

Figyelt kérdés
A suliba jár egy nagyon aranyos srác. 2-3 évvel idősebb nálam. Nem tudom, hogyan közeledjek hozzá. Nem szeretnék túl nyomulós lenni, meg alapból sem vagyok ilyen, de nem akarok semmit elrontani. Tudna valaki segíteni, tanácsot adni? Előre is köszönöm :)))
2012. szept. 23. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre, hogy a fiuknak igenis tetszik, ha kimutatos, hogy tetszenek neked. Merjel scak odamenni es dumalni.
2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon tudom miről beszéljek vele, mert elég szégyenkős vagyok ilyen téren. Múltkor lazán elbeszélgettem vele, de most elveszett vagyok. Meg a srác is elég csöndes, de ha elkezdenek beszélni vele, akkor ő is elég sokat tud beszélni :P
2012. szept. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!