Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "közelítsek" a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "közelítsek" a lányok felé, ha azt akarom, hogy ne csak barátság legyen a vége?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem, 22 éves vagyok , és még mindig nem volt barátnőm :S Mostanában megint összejöttek a dolgok így vizsgaidőszak közepette, sok vizsga stb... de így se tudok nem erre gondolni. Mindig az a vége, hogy jó jó, szívesen eljönnek velem mint baráttal csinálni valamit -.- Kezdem unni. Mindig csak arra vagyok jó, ha segítség kell, de egyébként meg ... . Pedig nem arról vagyok híres, hogy olyan keveset beszélek, hogy úgy kell kihúzni belőlem a szót. De akkor biztos dagadt disznó vagyok... hát ez se állja meg a helyét, mert én az vagyok, aki ehet, de nem hízik tőle, szoval nem tudom. Az alapok megvannak, de valami mégse jó:S
2012. jún. 30. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
a LÁBADDAL
2012. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak én lányban és már 32. Úgyhogy nem annyira gáz, mert van még időd. Engem is mindig nagy ívben letojnak. Hiába vagyok normális, azt gondolom nem is ronda, csak valahogy mindig a nyomulós, rafkós kis macák kellenek mindnek.
2012. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát a 32 az már rég nem lány... xD
2012. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az arcod nem szimpatikus nekik
2012. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külsődön múlik. Tény, hogy fontos a külső, de az csak az elején számít. Tény, hogy a jóképű pasikkal könnyebben szóba állnak a nők, de ha a pasi utána nem tudja fenntartani a nőben az érdeklődést, akkor ugyan az lesz a vége, mintha egy lúzer próbálkozna (tulajdonképpen a jóképű pasi ilyenkor egy lúzer).


Ha már megy az ismerkedés, meg mered szólítani a nőket, tudsz velük beszélgetni, akkor viselkedj úgy, mint egy alfa hím. Légy domináns, pl. te irányítsd a beszélgetést. De ne azzal, hogy te beszélsz, hanem a kérdéseiddel beszéltesd a csajt.

Ha jól csinálod, akkor mindjárt az elején (nyilván nem a legeslegelején) tisztázhatod, hogy neked vannak barátaid, nem barátkozni akarsz.

Ami nagyon fontos: te nem akarod sem fölszedni, sem megdugni, stb., esetleg flörtölni akarsz.

Te meg akarod ismerni, meg akarod róla tudni, hogy van-e olyan jó, hogy érdemben foglalkozz vele.


Érted a különbséget?

Egy kicsit magadat a nő fölé helyezed, hogy a nő akarjon téged. Ezt csinálják az alfa hímek és a nők ezt imádják, akkor is ha tagadják.


Ez persze nem azt jelenti, hogy le kell nézni őket, vagy nagyképűnek, beképzeltnek, bunkónak kell lenned, a tiszteletet meg kell adnod, de a méltóságodat is meg kell tartanod.

2012. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5/5


Ez valami pua csel? Amugy elmeletben szep es jo, de a gyakorlatban sokkal nehezebb a vonzalmat felkelteni, tobb kell oda mint jo duma...

2012. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!