Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero fiúk, férfiak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, férfiak! Hogy álltok a meleg pasikkal? Van meleg haverotok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy hetero fiú miként is viszonyul a meleg pasikhoz? El tudtok képzelni egy meleg havert? (tényleg csak haver, nem nyomul rád)

Vagy esetleg el tudjátok képzelni, hogy a barátnőtöknek van meleg haverja? tolerálnátok?



2012. szept. 23. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind1,hogy meleg.Csak ne öltözzön és ne viselkedjen úgy.Otthon azt csinál amit akar.Az nem ránk tartozik.
2012. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
nemhiszem, és nem preferálom az ilyen ferde hajlamúakat, de ez csak az én véleményem
2012. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

Nincs, és nem is akarok

Barátnőm langyi haverját is kerülném

2012. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Én soha nem spanolnék búzával, nem tudom elfogadni ezt az egészet, amit ők normálisnak vélnek. Csajomnak viszont van egy buz.i haverja, ő is idegesít, gondolhatod, hogy nem vagyunk jóban.
2012. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Valahogy sejtettem, hogy iy vélekedtek. Nekem van egy meleg pár ismerősöm, jó barátnak nem mondanám, de azért néha találkozunk. És igazából nem tudom, hogy egy hetero férfi hogy fogadja az ilyesmi híreket.
2012. szept. 23. 16:05
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha belegondoltok a melegek nem tehetnek róla hogy melegek így születnek, ez olyan mint a rasszizmus -.-"
2012. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is van pár homár haverom, kicsit sem tud zavarni. Sőt, egyszer még buz1bárba is elkísértem valakit. Ami zavar, az az, ha valaki hivalkodik ezzel mondjuk öltözködés terén. Ők megérdemlik, ha emiatt atrocitások érik őket.
2012. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van, és egyszer rám mászott, konkrétan majdnem megerőszakolt (nem volt részeg) mára már megtudtam neki bocsátani, de csak azért mert rájöttem bi vagyok.
2012. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Én gyűlölöm őket, szerencsére nincs ilyen ismerősöm!
2012. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
miért gyűlölöd őket?
2012. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!