Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Persze kérdésem attól is függ, hogyan is definiáljuk az igaz szerelmet. Én az igaz szerelmet úgy értelmezem, hogy lehet ez közhely, de kölcsönös elfogadás, és nem akarom, hogy a másik kivetkőzzön magából. Sajnos annyiszor azt tapasztalom, hogy meg akarnak engem változtatni, én pedig szeretnék az maradni, aki voltam. Sajnos sokszor veszem azt észre, hogy mennyire a pénz a fontos. Ha már nincs autód, lakásod, vagyonod, akkor már nem is kellesz. Ha nem vagy elég kemény, igazi férfi, hanem lágyabb vagy, akkor ismételten a fentebb említett eset történik. Azt meg már le se merem írni, hogy a sztárocskák, lásd Megasztárosok, való világosok (direkt kis betűvel írom, hogy degradáljam). Ha ezek a követendő példák, akkor mi van a normális emberekkel? Egyre fontosabb a vadság, a brutalitás. Fent vagyok chat oldalakon, és elképesztőnek tartom, hogy mennyire igénytelenek az emberek. Mintha a nők vágynának arra, hogy megalázzák őket. Nem értem. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy a mai lányok fél életüket bulikban töltik, drogoznak, isznak, dohányoznak. Ezekkel én egyikkel sem élek. Ráadásul fontos számomra a kultúra és a régi értékek tisztelete, szeretete. Szerintem a hasonlóságok vonzzák egymást és nem a különbségek. De hol találok még olyan lányt, aki a mai világban él, és nagyon érzelmes, nem buliról bulira jár. Szinte kilátástalan a helyzet, mivel már négy éve vagyok különböző társkeresőkön és a chat-et is használom. Harminc évesen már nem látok reményt arra, hogy valakit találjak. Mi a véleményetek erről? Kérem inkább ne 16 évesek írjanak. Köszönöm mindenkinek.
2012. jún. 17. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Istenem, hány lány ül otthon, és gondolja ugyanezt... Nem tudom hogy kellene közelíteni egymáshoz ezt a két csoportot.

Mindenesetre persze, hogy van ilyen!:)

2012. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz. Társkereső és chat oldalak? Nem épp a legjobb hely annak, aki úgy gondolkozik, mint te.

Azt nem tudom, hogy akkor hol keresgélj, mert én sem tudom, hogy merre is kellene ismerkednem.

De merem remélni, hogy létezik igazi szerelem és ha találkoznom kell valakivel, akkor majd valahogy találkozunk.

De nem társkeresőkön és nem chaten! :)

2012. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Azért regisztráltam a társkeresőre, és vagyok chat-en, mert a való életben nem találtam meg, akit keresek. A világ tele van a fent említett típusú lányokkal. Azt gondoltam, hogy a társkeresőkre esetleg az olyanok is mennek, akik valamiért kilógnak az átlag közül. ÉS bevallom találkoztam is már nem is egy ilyennel, mégsem alakult ki kapcsolat. Szerintem rontja az esélyeimet, hogy nem bulizok, nem fogyasztok alkoholt és nem dohányzom. Ma a lányok ezt tartják menőnek. Persze van egy másik oka is, hogy társkeresőn ismerkedek, félek a kudarcoktól, a visszautasításoktól, nehezen nyílok meg, gátlásosabb típus vagyok. Tudom ez is hátrány, mert meg kell védeni a hölgyeket, de ezen nagyon nehéz változtatni.
2012. jún. 17. 13:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így tartod helyesnek a dolgokat, de ha ezzel a gondolkodással nem vagy boldog, nem lehet hogy változtatni kéne? Hogy eddig tévedtél?
2012. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, nhogy egy olyan fixaideát kergess, amiben valójában nem is lelnéd örömed... A fent említett tipus előtt azért van jó néhány árnyalat, ami nagyon tartalmas, intelligens nőt is takarhat. Az még nem a világ véde, hogy szeret táncolni, vagy esetleg egy-két pohár bort meginni... Én is szerettem koncertre, buliba járni, sőt iszogatni is, amitől csöppet sem éreztem csorbulni az intelligenciámat... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a fiatalkori vidámkodás, az élet megélése nem negatívum. Szerintem a másik véglet sem mindig egészséges, hogy huszonévesen otthon szomorkodnak... aztán családanyaként egyszercsak beléjük bújik a kisördög, mert valamit kihagytak... na abban ne legyen részed. Persze nyilván vannak hűséges, intelligen , fiatal koruktól otthonülő tipusok is!!
2012. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem vagyok olyan, mint a fent említettek, de nem mennék fel egy társkeresőre. Szerintem ott csak még nehezebb megtalálni a sok poénból, egy éjszakás kalandot vagy szeretőt keresőkből azt aki tényleg TÁRSat keres. De ez az én véleményem.

Nem nézek valóvilágot, nem iszom, nem dohányzom. De néha azért bulizok. :) Cserébe nincs munkám, most mászok ki egy depresszióból és egy szerelmi csalódásból, nem találtam még meg az élet célom, nem akarok gyereket, nem tudok főzni, viszont vannak fóbiáim és kicsit flúgos vagyok. És ez még semmi! :) Na így találj valakit 30 körül! :)


Szerintem ha ellazulsz és nem görcsölsz rá, viszont hiszel benne, hogy megtalálod a párod, akkor előbb-utóbb bizony elő fog bukkanni valahonnan. Valószínűleg pont olyan helyen találsz rá, ahol nem is gondolnád. :) Koncentrálj valami másra, élvezd az életet, szórakozz (ami nem kell, hogy bulizást, dorbézolást jelentsen! :)), és ha sugárzol, akkor megjelenik akit keresel! :)

Szerintem. :)

2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik! Társkereső oldalakon is tudnál akár ismerkedni, de kultúráltabb szórakozóhelyeken is.
2012. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló dolgokon rágódom, én sem dohányzom, bulikba is csak ritkán járok, nem iszom, vagy csak nagyon keveset ha az alkalom megköveteli, de sosem kerülök olyan szintre hogy szó nélkül tudjam hagyni hogy fogdosnak.. és most már komolyan gondolkozom azon hogy velem van a baj.. a barátnőim sokkal könnyűvérűebbek végig smárolják az összes olyan srácot akit én megpofozok amikor már sokadjára is bepróbálkoznak.. lehet tényleg régimódiak vagyunk.. nem tudom.. de úgy néz ki ha a te korosztályod még nem is teljesen, de az enyém már csak ilyenekből áll.. szóval ha arra gondolsz, hogy létezik -e önzetlen szerelem , amolyan filmbe illő.. én sajnos már nem hiszek benne..
2012. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akarlak, de szerintem unalmas ember vagy, egyhangú.

Próbálj meg élni egy kicsit, jól érezni magad, modernebb lenni.


Való igaz, hogy a külsö nagyon fontos, de még fontosabb, hogy jókedvü legyél, laza, de mégis komoly és felelösségteljes.

2012. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak írnám a következőket. Szerintem attól, hogy nem járok bulikba, attól még nem vagyok unalmas. Nagyon szeretek koncertekre, vagy beülős helyekre járni, ahol élőzene szól. A tinik által favorizált sztárok nem közvetítenek semmilyen értéket, a gépzene meg számomra teljesen értelmetlen. Ezt szerintem úgy tudja élvezni az ember, ha előtte sokat ivott, vagy drogozott. Inkább preferálom az igényes élőzenét. Ha ettől régimódinak tűnök, akkor sajnálom. Egyáltalán nem arról van szó, hogy otthon ülnék a négy fal között, de lehet akár sétálni, vagy egy jó kávézóba, teázóba menni, egy rock koncertet meghallgatni, vagy éppen jazz-t és blues-t. Tudom, hogy ezzel nem a nagy többséghez szólok, de nem baj az sem, ha ez egy kisebbség számára befogadható csak.
2012. jún. 17. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!