Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vár tőlem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

Amikor közeledtem felé elkezdett ordítani, hogy szálljak le róla, mert idegesítem, de mióta mindent megteszek, hogy elkerüljem és ne szóljak hozzá azt vettem észre, hogy folyton ott van a közelembe, közel ül mellém az órákon, órák után elsőnek megy ki a termekből de mindig ott téblábol a kapunál és figyeli mikor megyek, amikor ott vagyok mindig elindul, néha az utamba áll.


Nagyon ritkán néz a szemembe :D hozzá se merek szólni. Pedig elvileg szimpatikus voltam neki az elején (voltam fent náluk este), nem tudom miért küldött el másnap.


Szóval mit vár tőlem? Minél több energiát fektetek abba, hogy elfelejtsem és figyelmen kívül hagyjam, annál jobban a seggembe bújik. Az még úgy tetszett amikor tényleg látványosan elkerült.... de ez már zavaró :S


Mit vár tőlem?


2012. szept. 23. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki naponta 2x felteszi az egyetemi csoporttársas kérdést, a "túl közeli randiról"?
2012. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de ez is olyan volt.
2012. szept. 23. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a lány akinek tetszel, de ezt a nyilvánosság előtt másképpen adja elő. Azt akarja, hogy a "közönség" előtt te küzdj érte. Azonban ha rám hallgatsz akkor továbbra is maradj semleges, ha elég merész vagy akkor beszélgess más lányokkal a jelenlétében, bulizz velük, vagy valahogy azt játszd meg, hogy a többi lány vagy egy jobban érdekel mint Ő. Erre tuti ráharap ha tényleg tetszel Neki. Volt már ilyenben részem, és én sem hittem el de működik, sz@rd le és egy idő után keresni fog, vagy egyenesen a karodban köt ki.
2012. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)) kipróbálom.
2012. szept. 23. 20:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy inkább arról van szó, hogy rájött, hogy nem vagyok jó arc és megpróbál lerázni?
2012. szept. 23. 20:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Mennyi erre az esély??
2012. szept. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!