Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác visszautasít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác visszautasít, találkozgatnál még vele utána?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki épp válófélben volt a feleségével. (még márciusban szakítottak, én júliusban találkoztam vele)

Kijelentette többször, hogy nem akar semmi komolyat és ha én úgy érezném, hogy elkezdek kötődni hozzá, akkor ne történjen semmi közöttünk. Én belementem, gondoltam fiatalság, nyár, bolondság. Megtörtént minden, ami megtörténhet férfi és nő között. Úgy sétálgattunk, mint egy pár, kézenfogva, ölelkeztünk, csókolóztunk stb. Többször mondta, hogy mennyire jó velem.

Aztán elkezdtek kibékülni a feleségével és engem leépített. El is fogadtam meg minden, nem kerestem.

3 hét után meg visszatért hozzám, hogy mégsem fognak működni a feleségével a dolgok.

Itt már nem történt semmi köztünk, mert mondtam neki, hogy ha továbbra is találkozunk, én bele fogok szeretni. És ő meg mondta, hogy jólvan, akkor ne legyen semmi.

Nem haragszom rá, mert úriember volt, hogy úgy mondjam, legalább nem hazudott.

De én mégis elkezdtem beleszeretni. Nagyon-nagyon ritkán leszek szerelmes, még senkit nem akartam ennyire életemben, mint őt. (talán pont azért, mert elutasít, eddig nem nagyon utasítottak el)

Elveszíteni sem akarom, mert értékesnek tartom, nem egy átlagos ember, de ha meg beszélünk vagy találkozunk, akkor beleszeretek.

Ti mit tennétek a helyemben?


2012. szept. 23. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, ha kezében a válási papír
2012. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Addg mindenképpen távoltartanám magam tőle, amíg nem rendeződnek a dolgai. Nem lenne helyes annak alárendelni magad, hogy hogyan alakul két másik ember kapcsolata. Vannak olyan részletek, amiket nem tudsz, vannak olyan érzéseik, amikbe te nem látsz bele. Kár kattognod rajta, mert azzal ugyanúgy el tudod érni, hogy belezúgj, mint azzal, hogy találkozgattok. Még most szakadj le róla érzelmileg, mielőtt belehabarodnál teljesen.
2012. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék vele többet, elég megalázónak tartanám, hogy ha úgy tartja kedve, ez az úriember simán eldob, aztán elővesz megint.
2012. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem keresném. Nem okoznék magamnak fájdalmat.

Ha ő is többet kezdene érezni irántad, akkor ugyanolyan őszintén közölte volna, mint ahogy azt is megmondta, hogy többre ne számíts.

Tehát nála nem változtak a dolgok, hiába is mondta, hogy jó veled.

Értékes embert meg találhatsz bőven, van rajta kívül is.

2012. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem foglalkoznék vele. Egyszer már visszament a feleségéhez. Ha nem hozzá, akkor majd másik nőhöz fog elszaladni, engem ne nézzen hülye szamárnak, aki megfelel, ha ló nem akad.
2012. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

N E M.

a részleteket már leírták. :)

2012. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben elgondolkodnék rajta, hogyha a feleségével megcsinálta ezt, veled is éppen úgy megteheti. Ha nem akarod, hogy fájdalmat okozzon, akkor a helyedben nem foglalkoznék vele.
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem látsz tovább az orrodnál.
2012. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát jó, igazatok van.

Igazából tudtam, hogy nem kéne ebbe az egészbe belemenni.

Na de ilyen az ember. :) Néha hibázunk.

Azért nem sajnálom, mert jó volt vele lenni.

És most befejezem vele, amíg nem bonyolódok bele jobban.

Köszi a válaszokat!

2012. szept. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!