Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy akárhova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy akárhova megyek : parkba, vagy egyszerűen csak sétálni, ha szembe jön egy csapat srác szinte mindegyik bámul utána meg kiröhög?

Figyelt kérdés

Nem tudom,miért van ez,nem hiszem ,hogy viccesen néznék ki :/

L/16



2012. aug. 1. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Idióták? Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, legyen önbizalmad.
2012. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó :l de irtó zavaró,hogy még a kocsikból is ordíbálnak nekem
2012. aug. 1. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögni nem látom hogy kiröhögnek, talán jobb is, de bámulni engem is bámulnak. Ilyenek a mai fiatalok. Azt utálom mikor szemrehányóan vagy lenézően bámulnak mintha valami eget rengető bűnt követtem volna el..mondjuk engem ez már annyira irritál hogy hasonlóan "tekintek" vissza rájuk vagy dühösen, csúnyán...ki ő nekem hogy úgy nézzen rám? Nem vagy okse mumus se semmi..Undorító ami itt folyik.
2012. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen,nem vagyok mumus xdd
2012. aug. 1. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ezzel próbálják kompenzálni az önbizalomhiányukat, mert normálisan nem mernek odamenni egy csajhoz se. A normális srácok, akik saját magukkal is tisztában vannak (előnyeikkel és hátrányaikkal is) nem ilyen p*csök.

Amúgy még ha "viccesen" is néznél ki, akkor mi van? meg az is relatív. A lényeg, hogy fogadd el magad, akármilyen is vagy (Külső/belső), mert az az első lépés a boldogság felé. Aki meg szeret, az úgyis azért szeret aki vagy. A többi majommal meg nem kell foglalkozni. Autóból kikiabálni akármelyik kis gizda f*sz tud :D

2012. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer vigyél magaddal engem, vagy valami jól kigyúrt haverodat, aztán szét kell csapni a kis önelégült csicskák között.

Tudom, hogy zavar a dolog, de most szegények mit tegyenek ha értelmi fogyatékosok?

2012. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó rendben ,köszönöm a válaszokat :DD
2012. aug. 2. 09:39
 8/11 Golan Trevize ***** válasza:
0%
Röhejesen öltözködsz, vagy idióta a frizurád.
2012. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Golan Trevize nagyon értelmes lehetsz ha ezért kinevetsz valakit....
2012. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:
0%
Én nem nevetem ki, de másokról el tudom képzelni...
2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!