Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy gáz ha egy pasi nagyon vékony?

Figyelt kérdés
180 cm 60 kiló. egyébként 17 vagyok, járok kondiba meg bmxezem is de az nem most lesz, hogy kigyúrt leszek
2012. szept. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem,nem gáz. Vannak olyan csajok,akiknek pont ez jön be.

Énrám pl. tapadnak mint a rosszpénz,pedig én 185cm és 65 kg vagyok. Annyira nem is látszik rajtam,h vékony vagyok. Meg a pofám tetszik nekik,és ennyi elég.;)

2012. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a lányoknak az kell, hogy magas legyen egy fiú és jóképű, meg menő göncökben járjon. Ez a minimum. Én 165cm és 52kg vagyok, de csóró és ronda, úgyhogy várhatok a csodára, mire lesz barátnőm.

Egyébként én is edzem, de ilyen pocséék genetika mellett jó pár év mire nézek is ki valamivel többnek.

2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van hozza jo vastag farkad,akkor nem gaz.
2012. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vékony? Sztem pont ideális :)
2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen kaliberu vagyok, de nyers ero van bennem es nehezen faradok el. 183cm, 63kg, 17/f
2012. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja ee van baratnom, meg jokepu vagyok...
2012. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!