Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy hiányzik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy hiányzik de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bajban és szerelmes vagyok.. :| (16/F)

Megismertem egy új baráti körömből egy csajt(15/L) jó barátok lettünk, először ugye bár a mai világban, facebookon írt nekem...minden nap, ekkor még volt pasija aki egyben a haverom is.. most ott tartunk, hogy eltelt 3 hét, nincsenek együtt (nem miattam, ezt tudom) és mostanáig minden nap beszélgetünk, 3 hétből 2x pénteki nap sikerült átmennem a szomszéd faluba (ahol lakik) haverok is.. így 2x találkoztunk és úgy h először csak 2en voltunk mert többiek kicsit később jöttek.. nagyon jól elvagyunk.. . bírjuk egymást.

A BAJ..:

Egyszer feldobtam neki hülyeségből, mert mondta h mostanában nem enged pasit a közelébe, és én mondtam h majd engem kb. egy hónap múlva.. és ő komolyan vette és mondta h azt hitte h barátok vagyunk és h nem akar egy ilyen jó barátságot elveszíteni. Kidumáltam magam, h ne legyen kellemetlen a dolog, sikerült is.

Azt mondják, hogy 1 "nem" még nem "nem" néha mondok neki ilyen kétértelmű dolgokat és célozgatok rá, h tetszik meg h milyen jó volt az amikor 2en voltunk. Néha úgy érzem mintha terelne, de ő is mondja h jó volt. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, pedig én sem annak indítottam.. :| Mit tegyek, Úgy érzem, hogy lehetne ebből több is mint barátság.

(Nem tudtok vmi jó idézetet, ami arra utal, hogy jó lenne egyött, de mégsem egyértelműen az látszik belőle, hogy szerelmes vagyok.. csak annyi, hogy a reakciójából valami kiderüljön számomra, hogy érdemes még kitartani..



2012. szept. 23. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Bonyolult a helyzet.

De ezek szerint a lány tényleg nem akar semmit:\ vagy tiszteletben tartod az ő érzéseit is (később ettől függetlenül próbálkozhatsz, de most lehet még az előző fiúnál tart.. jobb ha hagyod) egyenlőre próbálj jófej lenni, megértő és érdeklődj. aztán majd eldől, innentől csak az számít Ő mit gondol, nem?

2012. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!