Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem a nagy mellek jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a nagy mellek jönnek be, gáz ez? Mert olvasom itt, hogy a többségnek a deszkák kellenek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:21
1 2
 1/11 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Én is állandóan ezt olvasom itt, hogy minden férfinek a kis mellek kellenek, már kezdtem befrusztrálódni a nagy melleim miatt...
2012. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A deszkával sok mindent lehet ám csinálni, házat építeni stb, de a csöcsöket nem cserélném deszákra.

ha a nagyot szereted, akkor azt szereted,d e azért azt jegyezd meg hogy van különbség nagy mell , és tőgyek között.

2012. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

provokatív egy kérdés ez...

Nem gáz,és nem mindenkinek kellenek a deszkák.

Viszont mielőtt mellé és a segg méret miatt döntenél egy csajtól.Ismerd meg milyen is!Van akinek nem számít.Ugyan úgy szereti....

2012. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem a deszkák kellenek, de a kisebb mell (nem full deszkára gondolok) még 30 éves korban is úgy fognak állni, mint 19-20 évesen, nem pedig a bokánál lesznek, persze nincs gond a nagy mellel sem, csak nekem jobban bejön a kisebb formás.
2012. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
barátomnak is a nagyobb mellek tetszenek, nekem pedig elég kicsi... de velem van, nem dőlt össze a világ... :D ne ez alapján keress csajt...
2012. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség hogy a fétfiak a kis mellű lányokat szeretik,DE ez nem azt jelenti,hogy a pici mellű barátnőmet elcserélném egy nagy mellűre...mivel szeretem,nem azzal vagyok elfoglalva,hogy mekkorák a mellei és szerintem ezzel nem csak én vagyok így!

volt barátnőmnek akkora mellei vannak,mint a fejem és szépek is,de nem azért szerettem! 19/F

2012. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az 5ösnek igaza van, lehet meglátsz egynagy mellű csajt, akkor összefut a szádban a nyál, de a kisebb mellű csaj, meg lehet sokkal jobb fej...
2012. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Itt az oldalon tényleg sokan írják ezt, de az baráti társaságom zöme férfiakból áll, és soha egyetlen egy sem mondta, hogy nem a nagyra hajt.

A nagy mell formát ad az alaknak. Optikailag laposabbnak mutatja a hasat és közrejátszik a vonalakban is. Nőiesebb, ha tetszik, ha nem, ez tény.

Nem véletlenül hord majdnem minden kismellű nő szivacsos melltartót, meg push upot.

Nincs semmi baj a kis mellekkel, biztosan van, akinek tényleg ez tetszik, de sokan mindössze bevágódásból mondják, meg azt hiszik nagy melle csak nagyon kövér nőnek lehet, ez pedig hülyeség. Ahogyan az is, hogy minden nagy mell lóg.

2012. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell mindent bevenni, ez az oldal az álszent emberek gyűjtőhelye.

Ez olyan, h a lányok meg állandóan azt fújják, h a 10 centis farkú, csóró, csúnya palik a nyerők.

2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fülünyúl ***** válasza:

#8: "meg azt hiszik nagy melle csak nagyon kövér nőnek lehet, ez pedig hülyeség"


Ez így igaz, nekem is 95 centis mellbőségem van, a derekam meg 57 (két nagyobb kéz át is éri), és egyáltalán nem lógnak, nincsenek megereszkedve.

2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!