Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a rosszak kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszak kellenek? Miért bukom a gonoszokra?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban is kinéztem a filmekben a főgonoszt és ő volt a kedvencem. Nem tudom megmagyarázni, miért, de azt tartottam valahogy a legizgalmasabbnak, a legvonzóbbnak és nem érdekelt, h mindenki másnak a jó tetszik, a tökéletes, akit mindenki szeret, nekem a rossz jött be. Sajna mára se hagytam el ezt a rossz szokásomat és ha választani kell egy nyugodt, kedves, intelligens és jófej, vagy egy megbízhatatlan, kiszámíthatatlan, átejtős pasi között, én tuti a másodikat akarom. És az a durva, hogy többször volt olyan, hogy úgymond a "jó oldalon álló" pasi sokkal jobban nézett ki, az sem érdekelt és csak azért is az kellett, aki tudtam, hogy nem lesz velem mindig jófej. És tudtam, hogy meg fog bántani, és hogy a másik pasi mellett sokkal jobb dolgom lenne, de valahogy taszít, ha látom, hogy annyira tetszem valakinek és vonz, ha eleinte nem látnak bennem sokat és időről-időre tennem kell azért, hogy lássam, igenis bejövök valakinek. Hogy lehetek ennyire lökött?! Hogy fogadhatnám el végre a jókat??

2012. szept. 3. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
én el akarom pusztítani a világot, velem tartassz?
2012. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aztán 5 éve múlva látjuk a kérdést, hogy a férjed részegen megver.
2012. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak nem.
2012. szept. 3. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert még te is hiszel a mesékben, hogy majd meg tudod változtatni, aztán pár pofon után majd talán észbe kapsz.
2012. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ebben semmi új nincs. Ösztönlények a lányok. Ennyi. Pszichológiát olvassatok és értitek mire célzok.
2012. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a jó, mit ember cselekszik, gyakorta sírba száll véle. A rossz túléli őt.
2012. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez a dolog leginkább tudat alatt működik, onnan jön. Ha szemét és bunkó veled valaki, az úgy realizálódik, hogy nem hálát érzel, hiszen arra nincs okod, hanem ha tetszik neked, az vegytiszta vonzalom. És tetszik, mert hiszen ha egy paraszt, azt meg úgy fogod fel, hogy biztos van valami több benne azért, mert mer ilyen lenni - és ez a több az, ami vonzza a nőket. Szerencsére sokan rájönnek, hogy egy "jófiúban" is ott lehetnek azok az értékek, az a plusz, amit keresnek (ha a jófiú megtanulja ezt lekommunikálni). Akik nem, azok életük végéig boldogtalanok lesznek, bármit mondjanak is, és egyedül, legalábbis pár nélkül fognak meghalni. Szép kilátás, nem? Hidd el, sok férfi van, aki amellett, hogy a tenyerén hord majd Téged, nem lesz mindig jófej, és küzdened kell majd érte. Csak keresni kell.

26/F

2012. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jó leszel példának, nem személyeskedés


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint teveled kesztyűs kézzel bánt az élet, és nem tudod értékelni a szeretetet.

Csak nehogy nagyon megégesd magad.

2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!