Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled előfordult már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy a rokonaid/barátaid akartak összehozni valakivel? Ugye milyen idegesítő, amikor helyetted szervezkednek?

Figyelt kérdés
Holnap elvileg randim lenne,de nagyon nincs kedvem elmenni,szerintem nem is fogok.Egy ismerős sráccal akarnak összehozni,aki egyszer látott valahol (én nem figyeltem fel rá),de beszéltem vele telefonon,és nem volt szimpatkus.Más körülmények között simán elküldeném,de most egynéhány rokonom árgus szemekkel lesi az eseményeket,sajnos.Igaz,csak jót akarnak,mert régóta nem volt senkim,és eléggé be vagyok fordulva,de szerintem nem volt szép pl.,hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül megadták neki a mobil számom.Most hogy a fenébe szereljem le a srácot,amikor az ő családja,meg a rokonaim ismeretségben állnak,még a végén sértődés lesz itt,attól tartok... :S (23/L)
2010. ápr. 21. 01:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
jaa, bazze! szar ám az ilyen :S
2010. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

talakozz vele 1 ora utan szo nelkul vagd pofan menj haza

mond szuleidnek h radakart maszni:d

bocs de ez nagyon bena tortenet olyan meg olyan fele kiralysagos marmint old mint az egri var romjai

ha meg idegesek lesznek hogy hat a xxx olyan rendes fiu tuti nem csinalta akkor mond meg nekik hogy minek akarnak neked pasit talalni 23 vagy istenem

viccen kivul ne menj ha nem akarsz -.- en nekem igy nemlenne pofam randira hivni vkit hogy anyum inteszte

basszus

el ne menj f/23

2010. ápr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

:DD


Nagymama van a dologban.Tudom,überlol. :DD Amúgy nem fogok elmenni.

2010. ápr. 21. 01:32
 4/41 anonim ***** válasza:

add meg a számát! Felhívom és megmondom hogy lemaradt ;)

25F

2010. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
:) Holnap rájön magától is.
2010. ápr. 21. 01:38
 6/41 anonim ***** válasza:

JAJ most h mondtad a nagyit

nagypapam nekem is csinalt ilyet amugy jo volt az ember ismerete valszeg mert elete uolso 45evet nem sok jozansaggal toltotte na mind1 szembe szomszed lanya szep szoke szulei meg doktotorok es szep neve van PAJOR csalad buszke lanya

ELETEM LEGNAGYOBB BAKIJA HOGY CSAK ROHOGTEM A DOLGON

ne is erdekeljen amit elobb irtam menj el es het mulva hivj meg eskuvodre jo tancsert

2010. ápr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Jó sztori. :) De nem hiszem,hogy itt erről van szó.Ahhoz,hogy valaki egy öt perces telefonbeszélgetés alatt már rossz benyomást keltsen a másikban,"tehetség" kell.Szóval nem álmaim férfiját hálózta be a nagyi,az a sanda gyanúm. :DD
2010. ápr. 21. 01:45
 8/41 anonim ***** válasza:

jaj ne vegyel komolyan 01:27 es 01:40 is envagyok

elso postomba leirom hogy sztem sractol mar alap fail h igy akar csajozni lehet vmi szenbanyasz legenda novendek

amugy meg nagyi valszeg picit mar oregszik:d nemtudom van e ertelme magyaraszkodni

ha meg szuleid is nyomatjak mond nekik: nemgond ugyis fuvel-faval szoktam 1-2 ide oda nem oszt-szoroz

lehet elgondolkodnak:D de nagyinak nehogy szive megadja magat meg vegen

2010. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Ha senkit sem szeretnél megbántani a következőt teheted:


Képzelj el egy igazi mintapasit (olyat, akitől azonnal eláznál), menj el, és a lehető leghamarabb (de csak természetesen, ne vegyék észre, hogy megjátszod magad) hozd szóba, hogy milyen férfit tudsz elképzelni magad mellett. Akkor elkezded leírni a képzelt illetőt (szándékosan irreális elvárásokat támassz, és akár ott helyben is újragondolhatod például a haj és a szemszínt), és ezzel sikeresen elijeszted a jelöltet. :)


24/F

2010. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Helló! :)

Nem,szerencsére a szüleim csak mosolyognak az egészen.Szerintem a mamám is belenyugszik majd idővel,hogy nem kell még esküvői meghívókat küldözgetni. :DD

Az az idegesítő,hogy az ő szemben csak az a teljes értékű nő,akinek párkapcsolata van,és egyfolytában cikizve vagyok ez miatt. :S Na nem baj,most legalább megtorlom azzal,hogy kikosarazom a választottját. :)

2010. ápr. 21. 01:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!