Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztálytársamba, de nem tudom mit gondol rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleinte csak tetszett, később pedig bele is szerettem egy osztálytársamba. A srác nagyon szigorúan lett nevelve, a szülei mindenben befolyásolják. A legjobb barátunk pedig közös. Eleinte ő is azt hitte, hogy én is tetszem a fiúnak, így elmondta neki, hogy mit érzek. Mi később ezt tisztáztuk, maradtunk barátok. Mindenki azt mondja, hogy fél egy kapcsolattól, ezért mondhatott nemet. Nagyon jóban voltunk, folyton együtt lógtunk, többször is azt hitték már, hogy együtt vagyunk. Amikor azt hittem, hogy most talán tényleg összejöhetünk, egyik napról a másikra kerülni kezdett, alig szól hozzám. Volt már olyan, hogy én kerültem, teszteltem, hogy hogyan reagál, de nagyon hamar észrevette, és ilyenkor voltunk a legtöbbet együtt. Most viszont másokkal lóg, velem pedig nem foglalkozik. Talán tart tőlem? Próbáltam elfelejteni, de msot már szinte biztos, hogy szeretem, napról napra érzem. Próbáljak meg beszélni vele? Számomra ő nagyon fontos. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. febr. 17. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennék egy fagyit a helyedben.
2012. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A srac sik hulye vagy csak nm nott meg fel ....
2012. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!