Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba! Mit tegyek? SOS.

Figyelt kérdés
Most lettem közép iskolás , és beleszerettem az egyik osztálytársamba .... Nyáron volt osztálytalálkozónk , és egy kicsit beszélgettem vele , és a második hétre bele estem.. Viszont nem hiszem , hogy nála túl sok esélyem lenne. Nem vagyok egy szépség , sőt még vékonynak sem mondhatnám magam . Mások szerint nekem van a legszebb arcom az osztályba , és a kisugárzásomat is dícsérik . A sráccal egyre többet beszélek , és kezdem megismerni , ami mégjobban erősíti a helyzet súlyát. Nem tudom hogy mit tegyek , komoly válaszokat szeretnék . Ja és a másik , hogy nagyon helyes srác mások szerint is szóval nemtudom ...

2012. szept. 14. 17:40
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
szívás.lehet nagyon szar kíons éved is,de lehet h összejöttök.ki tudja,döntsd el te megéri e neked
2012. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy nem tudom hogy mit gondol rólam
2012. szept. 14. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér! :)


Én a barátnőmmel egy osztályba járok és már egy jó ideje vele vagyok! :)

2012. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
két hét telt el,de gyorsan megy nálatok tiniknél az ilyen :Dp
2012. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nyár eleje óta ismerem , szóval nem mondhatni hogy olyan gyorsan megy . De mit tegyek , hogyan kezdeményezzek , és hogy ne égjek be hogyan mondjam el neki esetleg ? Vagy hogyan beszélgessek vele többet?
2012. szept. 14. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom mindenképp tartsd vele a kapcsolatot! Ez nagyon fontos.. Ha normális a srác és kiismeri a belső tulajdonságaidat is, lehet neki is megtetszik a kisugárzásod! :) Vagy esetleg a szép arcod. Nem szabad fel adnod, csak mert nem vagy a világ legszebbje! Én is voltam már hasonló helyzetben, ez 3 hónapja volt, azóta együtt vagyok az illetővel. Sikerült nekem is, csak bízni kell. Ha esetleg nem úgy közeledne, ahogy elvárod, nem szabad besértődni, vagy szomorúnak lenni! Csak időt kell adni a fiúnak és türelmesnek lenni.:)
2012. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kend az izzadtságod a szájára tesi óra után. Ez biztos módszer csináld vagy 3x és belédszeret türelem :)
2012. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ismerjétek meg egymást jobban :) akkor a fiúnak is átjön a kisugárzásod és akár ő is megkedvelhet téged :) de csak türelmesen, nem szabad ajtóstul a házba rontani, na és a kitartás is fontos :)
2012. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!