Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverokból barátok. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverokból barátok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már 3 éve osztálytársam. Sulis haverok vagyunk. Iskolán kívül nem igazán szoktunk találkozni, de a szünetekben mindig együtt vagyunk és jól érezzük magunkat. Elég félénk fiú így nem hiszem hogy valaha is bevallaná az érzéseit ha vannak egyáltalán.. de van pár dolog amiből nekem úgy tűnik mégis van valami.. például ha nem vagyok ott egy csomószor rólam beszél a többiekkel.. csakúgy felhoz témának a semmiből.. meg mikor megyünk a buszhoz olyan közel megyünk egymáshoz hogy összeér a karunk.. meg ha másik fiúval vagyok féltékenykedik rögtön. és a hosszú szemezések... nem tudom van e valami vagy csak beképzelem . szerintetek mi a helyzet? és mit kéne tennem? én már nagyon szeretném. lépjek én?

#barátság #haverból
2012. szept. 24. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
* 17/L :D
2012. szept. 24. 20:11
 2/5 abenyó válasza:
Ha te is szeretnél valamit, és ő nagyon félénk akkor neked kell lépned az ügyben.Bár félénkekkel nem éri meg foglalkozni, nem elég határozottak.
2012. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) többiek mit gondolnak?
2012. szept. 26. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Lépj, sokminden veszítenivalód nincs. Hívd el valahova, vagy sugalld legalább, hogy "úgyelszeretnélmennivalahovadesenkinemjönveled" :D
2012. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából van még egy kis bökkenő. elég antiszociális ha lehet ilyet mondani. nem nagyon szokott eljárni otthonról. nem is igazán van olyan barátja akivel eltudna járni .. de mikor hívtuk az osztálytársaimmal moziba oda se jött. mindig talál valami kifogást.. egyszerűen nem értem. közben meg egy annyira aranyos srác.
2012. szept. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!