Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, próbáljam, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, próbáljam, ne próbáljam, akasszam fel magam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 2 éve ismerem. Elején nem tudtam tetszik e vagy sem, de aztán sikerült bele essek mint ló a gödörbe. SOHA az előtt nem voltam ennyire szerelmes, de szabályosan tette a "tente babát" és figyelembe sem vette a jeleim - viszont barátnőitől tudom, hogy akkoriban tetszettem neki. Ez nagyon rosszul esett és le is mondtam róla, férfi létemre életemben először könnyeztem, hogy minden próbálkozásom ellenére mindig falba ütközök, elutasítva sem voltam, de azt sem látom, hogy lenne esélyem, e miatt a bizonytalanság miatt már 3x lemondtam róla... most megint kezdődik, megint eszembe jutott és ha megbolondulok se tudom miért, de SZERETEM! Mit tegyek, nem akarom elhamarkodni a dolgot, néhány napja beszélgettem vele yahoo-n, most fél éve beszéltem vele újra. Mit tegyek, akarom őt, de megint csak bizonytalanságban vagyok, nem tudom akar e valamit, vagy sem, kicsit visszahúzódóbb, - introvertált amit állextrovertáltsággal takar - ezért nem ad egyértelmű jeleket.


Úgy érzem ördögi körben vagyok, nem akarom elhamarkodni, hogy elárulom neki az érzéseim, mert lehet túl gyors lenne neki és... félek a kudarctól, mert életemben nem szerettem még úgy senkit, mint őt...

SEGÍTSETEK!

17/f - a lány azt hiszem 16


2012. szept. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd és majd kérdezd meg ,hogy áll a pasikkal stb. Érdeklődj hidd el több esélyed van mint egy tök ismeretlennek. (Szerintem)
2012. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
sztem simán hívd el randizni,de ne ijeszd el azzal h benyomod neki h szerelmes vagy belé,csak lazán.
2012. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát szerintem ne legyél töketlen! Csinálj romantikus hangulatot és mond el neki mit érzel, ha pedig nagyon beszari vagy küldj egy virágkosarat egy levéllel amiben leírod mit érzel, ha sokat tökölsz lecsapják a kezedről hamar, az szerintem pedig nagyobb pofára esés mint ha meg se próbáltad volna. Maradj régi vágású, ezt azért még a többség szereti!
2012. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Általában nem vagyok töketlen, más csajjal ahogy jön úgy megy, de ez... azon gondolkodom hülye vagyok e vagy szerelmes... ugyan az...

[link]

2012. szept. 24. 20:27
 5/8 anonim válasza:
Általában elég rámenős vagyok, de amikor megismertem a jelenlegi párom összeakadtak a szavak, izzadta a tenyerem, hebegte-habogtam, tiszta hülyén viselkedtem. Nem mertem sokáig megmondani mit érzek, aztán gyarapodtak az udvarlók és akk tudtam lépni kell, elé álltam és elmondtam mindent. Azt mondta ez neki hirtelen jött és ne beszéljünk egy ideig, aztán másnap felhívott és azóta eltelt 3 év és nagyon jól megvagyunk. Hidd el lehet, hogy ő is csak ugyan úgy fél, ne szalaszd el. Járj sikerrel és írj, h mi történt! A harmadik voltam!
2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, pénteken lesz egy bál ahol lehet ő is ott lesz és akkor elmondom neki... tartok a visszautasítástól, de ha lenyúlja vmi faszpalánta bizony isten kiherélem...
2012. szept. 24. 20:45
 7/8 anonim válasza:
Ez is egy módja h rájöjjön, h szereted! de azért maradj a békésebb megoldásnál :D
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem jött el a bálra - facebookon is a "talán"-ra ment. Akkor most, hogy találkozzak vele?
2012. szept. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!