Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöhet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet ez?

Figyelt kérdés
25 éves bp-i fiú vagyok. Most lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak, nagyon magányosnak rézem magam, továbbá lerombolták az önbizalmamat. Neten próbálok keresni minnél hamarabb egy lányt, aki akár csak sétálni eljönne velem, vagy bármi közelebbit. Egyenlőre mindneki csak levelezgetni akar, hetekig...
2012. szept. 25. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz, már a lányoksem mernek bízni csak ugy bárkibe, azokután amik mostanába vannak.. szerintem jó az a párhét beszélgetés, te is kicsit megismered a csajt
2012. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne siess. nem hajt a tatár!

Komoly kapcsolat kialakulásához több - kevesebb idő kell.

Ha nem akarsz csalódni, légy nagyon türelmes!

2012. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább szünetet kéne tartanod, és kicsit egyedül lenned.


A leírtak alapján te egy bizonyos célra keresel barátnőd, hogy csökkentse a magányodat, és ez elég nagy gáz szerintem. Minél hamarabb?

Találkoztam már ilyen férfival, mint te, csak az volt a fontos neki, hogy elmondhassa, hogy neki bizony barátnője van, de hogy én ki vagyok valójában és milyen vagyok és egyáltalán, az nem érdekelte, csak a státusz számított. Neki is inkább egyedül kellett volna maradnia egy ideig, mintsem kapkodva szerezzen magának csajt, mert a másik is ember, nem pedig tárgy, csak ezt sokan hajlamosak elfelejteni.

2012. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!