Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből összejöhet valami? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből összejöhet valami? Már közelebb vagyunk egymáshoz.

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, nagy szeretem, de tényleg. Mindig rá gondolok. Mostanában közeledünk egymáshoz. Olyan dolgokat beszélünk meg egymással, amiket másnak nem mondd el, és aggódik értem. Valamelyik nap nagyon rosszul éreztem magam a suliban, és segített egész nap. Máskor, mikor látta, hogy sírtam, látszott rajta, hogy érdekli az amit érzek. Kérdezgette, hogy mi történt, és azt mondta, hogy ő mellettem áll. Másoktól megvéd, tulajdonképpen ezt mondta egy másik lánynak rólam: Hagyjátok békén, mert ő végre egy normális lány. Msn-en is sokat beszélgetünk, de a suliban is szoktunk. Ebből lehet valami? 15 évesek vagyunk :)
2010. febr. 2. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
igen:D sok szerencsét;)
2010. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet ! :) Szerintem mondd el neki, mit érzel. Maximum ne mjön össze, de ha nempróbálod meg, örökké bánni fogod. De a leírásod alapján biztos jól alakul a dolog :)

Sok szerencsét ! :D

2010. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem :):) Velem nem is úgy viselkedik mint a többiekkel :)
2010. febr. 2. 17:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja! És még azt szeretném tudni, hogy: Sokat szokott hülyéskedni, de azokat piszkálja, akiket idegesíteni akar vele. Engem csak néha szokott, de inkább komolyabb velem. Ezt is azért csinálja, mert "kímélni" akar?
2010. febr. 2. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged max azért piszkál, mert bejössz neki... ilyenek a fiatalok... :D
2010. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!