Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elege van már ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elege van már ebből vagy csak én vagyok ilyen átkozott?

Figyelt kérdés

A lányok igényeinek nem tudok megfelelni. Nem vagyok magas, kigyúrt, jóképű és pénzes sem, de mindenkivel kedves vagyok és segítőkész, de úgy látszik a jó fiúk senkinek sem kellenek. Edzem, sportolok, de hiába, az atléta alkatú, vékony fiúk nem kelendőek, főleg, ha alacsonyak is, na meg nem is jóképűek. Nem is értem miért hazudják azt, hogy a külső nem lényeg, amikor mindenki az alapján ad esélyt a másiknak.

Én örülnék, ha lenne egyetlen egy lány, aki nem a külsőt nézi és adna esélyt az ismerkedésre, de ittt a környezetemben, Debrecenben kifejezetten válogatósak a lányok külső és anyagiak alapján én azt tapasztalta.



2012. szept. 25. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Téged ismerlek!!!!


egyébként a pasim is iszonyat ronda (rondább, mint te, mivel ismerlek facebookon, Imre..), oké, magas, de egyébként vézna és ronda, de én mégis szeretem! az elején pont ezért nem akartam vele összejönni, mert nem tetszett, de egy idő után megtetszett a "belsője" és már leszarom, hogy ronda.


ugye te vagy az az Imre? XDD

2012. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már.Kelleni fogsz valakinek 100ből 1nek tuti.Csak meg kell keresni azt a lányt
2012. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első barátom nekem is vékony volt na de nem minegy h milyen az alakod ha pl széles férfias vállad van jó segged akk már egy fokkal jobb de ha ilyen h a szél is elfúj ... az gáz:S
2012. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom olyan sráccal, aki hasonló volt, mint te.

Leírom miért, hátha leszűrsz belőle valami tapasztalatot.


Nekem nem jött be. Nagyon félénk volt, nagyon csendes hozzám. Én se vagyok egy olyan nagyon nagy dumás, inkább azt szeretem, ha a férfi vezeti a beszélgetést. Szeretem, ha valaki támogat, felfele húz. Amolyan támaszt tud adni, fel lehet rá nézni. Nem hiszem, hogy ez a jó fiúval ellenmondó dolog lenne.

Essünk akkor a másik végletbe, ha egy pasi kedves, de a nő a támasz, nem a férfi, akkor az inkább anyuci szerep. Ennyit a belsőről. Lehetsz jóindulatú, de ne legyél gyerekes:)

Külső... Magasság az emberek többségének fontos. Keress nálad alacsonyabb lányokat, gondolom nem 160 centi vagy, mert akkor megérteném a szomorkodást. Sovány pasik ha hiszed, ha nem a nők többségének bejönnek, h a többi dolog stimmel. Jóképű az szubjektív. Anyagiak szintén fontosak. VAGY nem. Mondok neked szintén saját példát. Nekem egyáltalán nem voltak fontosak az anyagiak, aztán kifogtam egy olyan pasit, aki egy fagyira se volt képes meghívni, sőt még az övét is velem fizettette ki. No innentől kezdve már lesegetek pénz irányába is. Nem kell bmv se gyémánt, de dolgozzon és ne az én pénzem költse.


Szerintem igények szerint ahogy észre vettem a lányok nagy része hasonlóképp gondolkozik, ahogy én. Kicsit gondold át.

Szedd össze magad picit, igenis kellenek a jó fiúk, de figyelj arra mit csinálsz. :)

2012. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen csak te vagy így (na meg persze pár sírós sorstársad)


Egy pasi nem lesi a nők igényeit, és főleg nem változik papucs módjára afelé ami bejön a csajnak. Ha nem tetszem úgy a csajnak amilyen vagyok, akkor bekaphatja. Vagy elfogad így, vagy nem. De legalább nem rabolja feleslegesen a drága időmet.

2012. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!