Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy alacsony fiúnak szinte lehetetlen párt találnia egy magasabbért meg rajonganak a lányok függetlenül attól hogy néz ki, miért vagytok ilyen felszínesek lányok, már sehol sincs olyan lány, aki esélyt adna egy alacsony fiúnak is?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt énis tudni szeretném 196cm/F
2012. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tipikus álltalánosítás és öngyilkossági kedv. Gondolom fiatal vagy még bőven van időd és bőven vannak akiknek bejön ez nem kell egyből sírni ..
2012. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sz.ar az élet. Legyél agresszív, meg kompenzáld túl, egyébként Napóleon kb 150 centi volt, bármi lehet még belőled (és időben, földrajzilag közelebbi példát nem is mondok :O )
2012. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem igaz...az en parom is alacsony es nem adnam semi magas pasiert
2012. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak béna vagy és láttál néhány magabiztos, normális magasabb srácot. Ha megvagy legalább egymagas a lánnyal, akkor nincs miről beszélni. Ha alacsonyabb vagy, az némi akadályt jelent, de ha nagyon akarod leküzdhető. Persze nem itt sírva.
2012. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

teljesen igazságtalanok a lányok nagyon elegem van belőlük

188 cm/f

2012. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapjába véve előny, ha minimum olyan magas vagy, mint az adott lány, vagy egy kicsit magasabb.

Én mint lány, szerintem nem az számít, hogy az illető átlagban magas legyen, hanem magasabb legyen nálam, hogy ne kelljen rá lenéznem... Tehát keress nálad alacsonyabb lányokat vagy nőj meg. xD

Amúgy nálatok, fiúknál is szimpatikusabb az a lány, amelyik kisebb nálatok vagy ugyan olyan magas mint az, aki magasabb, nem?

2012. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én adók esélyt az alacsonyabb fiúknak is. Persze.

De az igaz, hogy egy magas fiú sokkal jobban bejön nekem.

2012. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!