Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, szerelem, átkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem. Egyetértesz velem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 04:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen :(

De nagyon jó is tud lenni...

2012. márc. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kedves első lány vagy szerintem, de javíts ki ha tévedek


nekem eddig a szerelem mindig viszinzatlan volt és emiatt csak szenvedtem és szenvedek állandóan, annyira tudtam volna a lányokat szeretni, de nekik mindig más kellett helyettem :(


kívánom, bár ne lenne szívem!!

2012. márc. 24. 04:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, igen.

Azért azt ne kívánd, hogy bárcsak ne lenne szíved. Hiába gyötrő, ez egy emberi érzés.

Lesz olyan lány, aki viszonozni fogja a szerelmedet!

2012. márc. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

22 évem alatt egy lánytól sem kaptam szeretet, gyorsan telnek az évek, magányosan, viszonzatlan érzelmek mellett.


Mostanra szeretethiányos is vagyok, fél évvel ezelőttig még bírtam, de azóta csak egyre nehezebb. Ráadásul úgy érzem bennem is gyülemlik fel a sok ki nem adott szeretet.

2012. márc. 24. 04:45
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező:

Aki annyira boldogtalan, az nem interneten sajnáltatja magát ugyanis ez így semmi más csak feltűnési viszketegség. Nekem van depressziós ismerősöm, ő kerüli az emberi közelség mindenféle formáját. Ha annyira depressziós lennél, te se ide írogatnál, hanem csendben a sarokban vagdosnád az ereidet. És 22 éved alatt nem kaptál szeretetet... Na persze, téged senki sem nevelt fel, csak úgy materializálódtál a levegőben és hipp hopp itt vagy mi?

Egy csaj se bukik az önsajnáló emberekre, legyél kicsit komolyabb és ne itt keresd a feltűnést, hanem az életben.

Ha meg olyan nőt keresel aki pátyolgat téged, akkor előre borítékolom, hogy nem lesz hosszú az a kapcsolat se.

Szóval legyél tökös és ne itt rinyálj minden hülyeséget.

Ez vonatkozik a többi hozzád hasonló GYk-es merénylőre is...

2012. márc. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha csúnya srác vagy, akkor mindenképpen így van :(
2012. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg be szeretnél falcolni, javaslok korrekt módszereket. Önsajnáló, nyálas, hisztis, emós szöveg.

Régebben ezt minden hímneműnél kezelte egy intézmény. Úgy hívták, hogy sorkatonaság. Mióta az nincs, azóta úgy szaporodik a te típusod, mint a krumplibogár.

Egyébként úgy jelzem, hogy a nők inkább az olyan férfit preferálják, akinek van tartása, határozott, tudja, hogy mit akar és mennyit ér. Az ritkább köztük, aki azt igényli, hogy valakinek a taknyos orrát törölgesse és a vállacskáin sírdogáljon szegény fickó. Persze lehet, hogy ilyen is akad, de szerintem elég sokat kell keresgetni.

Sok szerencsét hozzá!

2012. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
..nem egészen értek egyet...
2012. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyet ertek veled;) Ha valakit szeretsz es o ezt nem viszonozza akkor tanyleg gyotrelemme valhat:( sajnos ilyen az elet , de feledni nehez:((
2012. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!