Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ertem magam. Mas is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem magam. Mas is erzett mar igy? Mit jelenthet? 17

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel joba lettem es bevallotta nekem, hogy bejovok neki es tobbet akar. Baratkent tudtam csak ra tekinteni meg amugy is akkor egy masik srac miatt szenvedtem, aki csunyan atvert es nem akartam most kapcsolatot. Idot kertem tole, dehogy tovabbra is beszelgessunk, legyunk joba. Majd o nem sokkal kesobb osszejott egy masik lannyal. Azota ok szakitottak, mi meg nem vagyunk mar annyira joba (egy suliba jarunk, ha talalkozunk beszelgetunk egy keveset es ennyi) Azt vettek eszre, hogy egyre tobbet gondolok ra, es feltekeny vagyok ha latom a volt baratnojevel beszelgetni, de azt megsem tudom elkepzelni, hogy jarunk.
2012. szept. 25. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem a másik lánnyal csak féltékennyé akart tenni :)

ez már velem is volt......csak nem kezdett el járni egy másik lánnyal, hanem facén írogatta , h mennyire tetszik neki xy

de am lassacskán beleszerettem.....tisztáztuk ezt az ügyet és már megint barátok vagyunk

2012. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!