Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem tudta az elején, hogy terhes de érezte? Úgy értem,hogy milyen érzése volt, mit érzett belül? Milyen érzés lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! De jó, hogy valaki feltette ezt a kérdést! Igen, van olyan kismama. Bár már megszültem a kicsikém, 2 hónapos múlt. A történet:

Már 5 hónapja rajta voltunk a babatémán, de nem jött össze. Aztán a 6. hónapban mentem a munkahelyemre dolgozni, amikor teljesen furcsa, új érzés lett úrrá rajtam. Furcsa szédülést éreztem, szúrkálni kezdett a hasam, és ismeretlen érzés támadt a hasamban. Lehet, hogy hülyén hangzik, de olyan "idegentest" érzést éreztem a hasamban. Felhívtam a párom, és elmeséltem neki az érzéseim. Ő még rám is szólt, hogy hogyan is nevezhetem idegentestnek a babánkat, ha esetleg baba miatt van:))) Aztán pár óra múlva olyan érzést éreztem, hogy rögtön elájulok. Az egész napom ilyen furcsa érzések közepette telt el. Később már tudtam,-amikor már a mensim is kimaradt, és pozitív lett a teszt,-hogy a megtermékenyült petesejt beágyazódását éreztem meg. Tudod vannak olyan nők, akik annyira érzékenyek a testük jelzéseire, és annyira ismerik a testüket, hogy képesek még a beágyazódást is megérezni. És igen, én "titokban" már akkor megéreztem hogy az édes Kisfiunk költözött be a testembe. Mert azt is olyan erősen éreztem hogy fiú, hogy senki meg nem tudod győzni már az első pillanattól sem, hogy fiú is, és lány is lehet a babánk. Persze fiú lett:))) Hát ilyen érzés, ez volt az én történetem.

2008. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Én is megéreztem, de nem a fizikai részét. Valahogy tudtam, hogy egy kis élet éled bennem. A legfurcsább az, hogy a munkatársaim is észrevették. Mondták is, hogy "te biztos terhes vagy".

Én csak mosolyogtam, de igazuk volt. Kérdeztem, hogy honnan gondolták, és mondták, hogy valahogy látszott rajtam. Biztos az aurámon változhatott valami. :)

2008. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szúrkáló, enyhén égő érzés volt a méhnél, még mielőtt a teszt kimutatta.
2008. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Kétszer átéltem már ezt az érzést.Mindkétszer egyből tudtam,hogy terhes vagyok,még mielött erről megbizonyodhattam volna.Nagyon érzékeny voltam,sokat szédültem,a munkahelyemen 1percig nem tudtam koncentrálniÉs volt egy megmagyarázhatatlan érzés,sajnos ezt nem tudom szavakban leirni.
2008. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az első terhességem elhalt,és bármilyen furcsa az elejétől tudtam,hogy ez a kisbébi nem fog megszületni.Persze reménykedtem,de legbelül éreztem.
2008. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!