Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta bejön egy pasi minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta bejön egy pasi minden nap találkozunk, jóba vagyunk, de az a baj, hogy nagyobb és van barátnője. Mit csináljak h észre vegyen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok, és senki nem lát, egy gyors mozdulattal húzd fel a pólódat. Ezt tuti észreveszi.
2009. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha van barátnője, verd ki a fejedből. Nem szép foglalt hapsira vadászni.
2009. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is ronda dolog elvenni mas parjat...de szted erdemes? nem is ismered ki tudja lehet egy flegma stag
2009. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Na, ezaz, mire kell neked, ha van btnője? Ráadásul miért zavar, hogy nagyobb? Épp az a lényeg, nem?
2009. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
23:28 Erkölcsileg nem tartom helyesnek olyan férfival, vagy nővel kikezdeni akinek párja van. Itt kétlem, hogy bárki is a saját párját féltené. Ám azzal, hogy beskatulyázod a válaszolókat anélkül, hogy tudnád róluk, hogy nők, férfiak, lányok-e vagy asszonyok a te kissebségi érzésed csillapítása. Nem kellene megsértődni azért, mert szembesülsz azzal ami mások szerint erkölcstelen. Sajnos az ilyen karcsú leányokból lesznek a csalódott szeretők, akik évekig várnak a válásra hiába reménykedő tekintettel.
2009. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy ezeket a "más párja" válaszokat férfiak vagy fiúk fogalmazták:) Nincs komplexusom, bár elképzelhető, hogy csak letagadom magam elött is. Minden esetre ez hogy: mások szerint erkölcstelen, ez nagyon gázos és szánni való. Ja, és nem pontoztalak le:)
2009. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem én voltam, aki lepontozott téged, bár biztosan jó volna ezt hinned. Igen úgy gondolom, hogy nem csak a nők, asszonyok között van olyan aki ezt erkölcstelennek gondolja. Mint hogy azt is tudom, hogy a megcsaláshoz két ember kell. Lánykoromban ugyanúgy erkölcstelennek gondoltam foglalt hapsival kikezdeni mint most három gyermek anyjaként. Ez semmit nem változott. Valakiban vagy van ennyi, vagy nincs. Ma már mindent lehet és minden elfogadott. Azért remélem, vagyunk még egy páran akik ezt nem tartjuk helyesnek.
2009. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
És mi van ha rossz a házasság vagy kapcsolat és a fiatal jelentkező az igazi párja a pasinak? Akkor is erkölcstelen? Ha ellenállhatatlan vöonzalmat érez iránta, akkor is menjen odébb, mert többek szerint ez nem jó?
2009. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom úgy illik, hogy előbb lezárja az illető az előző kapcsolatát.
2009. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy illik, hogy lezárja, csakhogy ez nem a kérdező dolga, hanem a kiszemelté. A kérdező szempontjából nincs kivetnivaló.
2009. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!