Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről, aki folyton találkozgat egy olyan pasival, aki szerelmes belé, de ő nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy pasi, aki szerelmes nagyon egy nőbe, de a nő nem akar tőle semmit. Ennek ellenére folyton felmegy a pasi lakására, együtt töltenek éjszakákat (szex nélkül !!!, de egy ágyban aludva), meg együtt piálnak stb, aztán másnap hazamegy. A szerencsétlen balhere meg reménykedik agyba-főbe, meg mindig azt hiszi, hogy "na most".


Nem kellene a nőnek leállnia, és nem találkozgatni a pasival, hogy az legalább el tudja valamennyire őt felejteni? És jön a szöveg, hogy ők barátok... De nem veszi észre, hogy miatta a pasi meg csak reménykedik stb.


2012. szept. 26. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A pasi egy iszonyú nagy lúzer, a nő pedig - hát inkább nem írok jelzőket. De igen, neki kéne leállnia, neki kéne az okosabbnak lennie, de nyilván élvezi, hogy körbe van nyalva a ....., de adnia nem kell érte semmit, és bármikor játszhatja a hülyét, hogy neki természetesen fogalma sem volt semmiről.


35/n

2012. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt írnám....


Ismerek ilyen csajt. Sőt van róla fogalma , hoyg bejön neki....de azt hiszi, hogy már nem, meg megbeszélték, hogy barátok.


előadja ezt a maga kis szemérmes stílusában, egy nyuszinak néznéd, aki nem mer kiállni magáért, közben meg kikészít pasikat....undorító érdekember

2012. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nehezen tudnám elképzeni, hogy egy nő, akit ráadásul szeretek is belebújna az ágyamba, onnan pedig szex nélkül távozna!

A nőről nincs semmi rossz véleményem, a pasit nevezném balf@sznak!

2012. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek. De az a "vicces", hogy a pasi ebben semmi rosszat nem talál. Szerinte simán találkozgathatnak, mert ő "barátként" IS nagyon szereti, meg szeret vele lenni...


Én meg egy "harmadik" vagyok, aki szereti a férfit, párszor találkoztunk, de én döntés elé állítottam, ő meg nem tud választani...

Azt mondja, hogy szívesen összejönne velem, de ha az a nő bármikor csettintene egyet, akkor egyből dobna engem érte, így meg nem akar hazudni nekem.


A szerencsétlen azt hiszi, 3 év után majd hirtelen feltámad a "szerelem"...

De hiába beszélek, már bele is fáradtam, nem érdekel többé.

Van, hogy a nőnek vannak "szexpartnerei", de akkor is feljár a pasihoz, de nem alszik ott. Annak a hülyének meg elég, hogy morzsákat, sőt alamizsnát kap a nő életéből.


Szánalmas. Ami még poén, hogy én vagyok a "rosszindulatú"...

2012. szept. 26. 13:36
 5/11 A kérdező kommentje:

Pedig nincs szex, ezt biztos forrásból tudom.

A nőnek nem jön be a pasi, mint férfi, a srác meg balf@sz, ahogy írtad is.

Szerintem meg undorító egy k..., mert így fenntartja a lángot, közben meg a távolmaradásával enyhíthetné.

2012. szept. 26. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező miért esel neki, ahhelyett, hogy kiröhögnéd, milyen szerencsétlen, hogy nem tud szöveget értelmezni és beég? :D
2012. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ideje lenne neked is tovább lépned, akármilyen sz.r is, de ebből a helyzetből te nem jöhetsz ki jól. Eleve nem lenne szabad neked rányitni az illető pasi szemét arra, hogy csúnyán kihasználják. Illetve szabad, de erre bárki azt hinné, hogy szét akarod őket ugrasztani, azért mondod. Még ha nincs is így, akkor is így veszi ki magát. Érthető amit leírok?

A másik fele, hogy egy ilyen vérszívó nő mellett nem rúghatsz labdába. Egyszerűen azért, mert nem vagy olyan, mint ő, nem játszod az elérhetetlent évek óta. Hidd el tudom miről beszélek, én is voltam belezúgva egy pasiba hosszú ideig, aki egy hozzád hasonló nő után fut a mai napig. Kiszálltam a dologból, az ő dolga, nem az enyém, ahhoz, hogy elcsessze az életét, neki is joga van.

2012. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasi nagyon nyomi.Egy ágyban alszanak..?Ha már a nő az ágyában van,akkor hogy a viharvert életbe bírja ki a srác,hogy ne közeledjen a nő felé?

Szerintem a srácnak kellene leállnia.Próbáljon meg megküzdeni a nőért,ha pedig elbukik,akkor ki kell penderíteni a nőt a fenébe,szórakozzon mással.

2012. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pasi hasznalja ki a helyzetet es elvezze, hogy nincs egyedul, kozben meg keressen maganak mas csajt.
2012. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, az előbb lemaradt egy "d" betű. Felejtsd el, akartam írni jó tanácsként.

Még egyszer bocs a kapkodásomért!

2012. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!